Ecstatic Fashion – oblékání je radost

Krása začíná ve chvíli, kdy se rozhodneš být sama sebou.“

~ Coco Chanel

Nejlepší FASHION je to, co odráží nejdokonaleji náš vnitřní stav, projevuje navenek naší jedinečnost a podporuje nás v tom, abychom se mohly cítit co nejvíce šťastně, v pohodě a hlavně samy sebou.

Krása inspiruje, každá jsme krásná svou jedinečností a unikátností. Krása vyzařuje zevnitř navenek. Neskrývejte jí a ukažte jí světu.

Málokterá dívka či žena se vyhne „dobrým“ radám, necitlivým poznámkám a jiným kecům vytvářejícím umělá omezení toho, co si dovolíme vzít na sebe. Buď si myslíme, že něco musíme nosit kvůli barvě pleti, očí, tvarům těla a nebo se vymezujeme vůči určitým stylům kvůli tomu, že to „slušné“ ženy nenosí, že by to bylo moc, to by mě nikdo nebral vážně, to bych nezapadla mezi kamarádky a dalších tisíc a jedna věc, pomocí kterých si udusíme vlastní tvořivost, zvědavost a experimentální náturu.

Dokud nezačnete být samy sebou, nebudete se cítit dobře, celistvě a spokojeně.

Celé to kouzlo je v tom, být sama sebou. Nebýt hezká pro někoho, v tom, co jemu se líbí a sama se cítit všelijak, ale vůbec ne dobře.

Když si totiž obléknete to, co máte rády v barvě, kterou milujete, celá se rozzáříte zevnitř navenek, protože budete cítit, že TO je TO PRAVÉ. Tohle jsem já.

A …můžu se cítit krásně a vypadat krásně, i když budu mít na sobě zrovna třeba pytel ;-).

Pro každou ženu je důležité, aby vypadala krásně, avšak to, co je ještě důležitější je, aby se cítila krásná.

Vždy záleží na tom, jak se cítíme. A pokud se v něčem necítíme dobře, nemá smysl to nosit. Vyzkoušet můžete úplně všechno, abys zjistila, co je to ono. Co jsi ty. V čem jsi to opravdu ty a ne to, jak bys měla vypadat podle někoho jiného.

Někoho sešněrovaný korzet dusí a děsí, protože potřebuje volnost a svobodu, pro jiného je krásný a tvoří mu nádherné ženské tvary.

 

K TOMU, ABYCH MOHLA NAJÍT TO SVOJE, MUSÍM NEJDŘÍV POCTIVĚ VYZKOUŠET CELOU PALETU

Oblečení je jako naše druhá kůže…pojďme experimentovat, hrát si a objevovat, kdo jsem vlastně já, v čem se cítím dobře.

A jestli chcete, můžeme to udělat společně pomocí on-line programu, který si můžete pouštět postupně a hledat to, co je to vaše PRAVÉ. Kdykoliv se můžete k němu vracet, protože nikdo neříká, že se váš styl nezmění v jiné životní etapě. Že z punk holky se nestane žena na jehlových podpatcích v kostýmku. 

Takže se  můžeme vidět spolu v Ecstatic Fashion.


Jak vznikla myšlenka propojení Bhútánských látek a mého oblíbeného navrhování šatů?

A kde najdete naše šaty, šperky, Bhútánské pásky a mnoho a mnoho dalšího ?

www.ecstatictravel.com

Zde najdete více informací o mém on-line programu zaměřeném právě na nalezení tvého jedinečného a unikátního stylu, toho v čem se budeš cítit a být sama sebou http://cestaextaze.cz/ecstatic-fashion/