Emoční detox – workshop 2.-4.11.2018

Naše emoce mohou být kvasící jáma nezpracovaných toxických odpadů a nebo jaderné palivo pro naplnění všech našich nejodvážnějších snů.

photo-1470075159259-7b2aa8d41e77

Emoční detox na Skalce 22

2.-4.11.2018

Chcete zjistit, jak prožít a projevit bezpečně vše, co cítíte a to NAPLNO, tak abyste v sobě nemusely zadržovat nic?  Jak si poradit s těžkými emocemi? Pojďte s námi prozkoumat i techniky, které nám pomohou využít potenciál životních situací bez zábran, studu a civilizačních nánosů.

EM6B1650

Pro koho je seminář určen?
Pro všechny ženy,  které chtějí jasné a milující vztahy v dospělosti.
Pro všechny, které chtějí žít autentický život a plnit si své sny.
Pro všechny, které chtějí pozvat kreativitu a plynutí do svého života.

IMG_6165

Společně se naučíme využít hlubokého potenciálu a poselství, které všechny naše emoce mají. Emoce jsou přirozenou součástí života a jsou velkým darem, se kterým si však zároveň často neumíme poradit konstruktivně. Mnoho let výchovy většinu z nás dokonale naučilo emoce hlavně moc neprojevovat, obzvláště ty „ošklivé“, ty, které by „hodné“ ženy neměly cítit. Ale zrovna ony jsou sídlem naší síly, takže ve chvíli, kdy si dovolíme přijmout, procítit, projevit a popřípadě pustit vše, co se schovává v našich temných koutech a emočních pandořiných skříňkách,  můžeme v sobě uvolnit zdroje, o kterých jsme nikdy nevěděly, že existují.

20160404_082444(0)-01

Co můžete čekat
Celkové uvolnění a ozdravení těla i duše
Odkládání emočních brnění
Očištění od neprojevených emocí, které v těle působí jako toxický nános
Očištění nevědomých traumat získaných třeba v mateřském lůně nebo při porodu
Postupy jak dávat volný průběh emocím

Jedná se o seminář, který pracuje s našimi nejhlubšími tématy, a očekávejte tedy silný zážitky a  dozvuky několik dny po skončení.

detox

Kdy?  2.11. od 18hod – 4.11. 2017 do 13hod
Kde? Skalka 22
Cena: ubytování (včetně stravy vegetariánské stravy) za 1.200,- Kč
Kurzovné: 3000 Kč
Speciální cena pro kněžky: 2 500 Kč

Přihlášky posílejte na email: pcihlarova@gmail.com
V případě přihlášení se na seminář souhlasíte s podmínkami účasti.

IMG_0699

Emoční detox ihned? EMOČNÍ DETOX VIRTUAL


A ještě přidáváme dvě reference, které jsme dostali po skončení minulého semináře :

Míša : „Všem ženám, kterým tichý hlas tam někde hluboko uvnitř říká, že Emoční detox a čas strávený v přírodě s dalšími ženami je něco, co právě v tuto chvíli potřebují, vzkazuji: „Jeďte drahé ženy!“ Možná přesně nevíte, co konkrétního vám schází, stejně jako jsem to nevěděla já, avšak každým otevřením jedněch dveří, se nám zároveň nabízí možnost otevření desítky dalších. A já jsem velmi vděčná sama sobě, že jsem si tuto příležitost dala a opět objevila další část sebe, která byla dlouhou dobu zapomenuta. S tím přichází i větší porozumění sama sobě, tomu kým se cítím být a kam a s kým chci směřovat ve svém životě. A právě v tomto porozumění se skrývá velká síla. Jeďte si i vy pro svůj poklad! Děláte to nejen pro sebe, ale i pro vaši rodinu, přátele, i celou planetu… S velkým díky Lili, Petře a všem zúčastněným ženám.“

Zuzka : „Ešte pred dvoma rokmi by ma na takúto akciu nikto nedostal. Väčší kolektív, naviac čiste ženský vo mne z nejakého dôvodu vyvolával rezistenciu. Okrem toho, že som introvert, trávila som celý život radšej v mužskom kolektíve. Asi preto sa im podobám :). ALE… Ale to, čo som za víkend zažila prekopalo moje postoje a nahliadanie na emócie moje, ale hlavne tých druhých, na seba ako ženu, ale hlavne na iné ženy. Pocit, že vo svojich strachoch, hnevoch, žiaľoch a pochybnostiach o sebe, o svete, nie som sama a že vôkol mňa je toľko súnaležitosti, podpory a pochopenia mi dalo neskutočnú silu. Môj prvotný pocit pri príchode bol „strach“. Nijako nekonkretizovaný. Proste strach, že som mimo svoju konfortnú zónu. A na konci pri spoločnom zdieľaní som na tú istú otázku, ako sa cítim, odpovedala: „Už sa nebojím“. O technikách, ktoré sme absolvovali, som najskôr pochybovala. Toto, že mi pomôže? Jediný spôsob, ako sa dozvedieť odpoveď, je skúsiť to. A nielen, že neľutujem, ale žasnem, čo všetko naše telo a myseľ dokáže. Netvrdím, že jeden detox víkend vyrieši všetky moje problémy a že mi dá definitívny návod, ako sa dennodenne popasovať s emóciami. Ale dal mi jeden veľký vhľad. A to, že otvoriť sa, neznamená byť zákonite na posmech. Keď prevezmeme zodpovednoať za svoje pocity a činy a pridáme súcit a pochopenie, tak spolu dokážeme neskutočné veci. Napríklad privolať Draka Ochrancu pri rituálnom ohni tesne predtým, než sa pri západe slnka všetky vykúpeme v jazere. A moje pocity pri ceste autom z detoxu krásne vystihol Nick Cave: And I’m full of love And I’m full of wonder And I’m full of love And I’m falling under Your spell Ďakujem Petre a Lilii za to, čo robia pre ostatných a hlavne za to, že naslúchajú. Človek, ktorý vám chce pomôcť, vás počúva, keď hovoríte.“