Jak jsem našla nádherné ženské šaty – šaty s duší, návrhářky Lilie Khousnoutdinové

Na cestě za rozkvětem své ženské energie a hledání své podstaty jsem zjistila, že jednou z jejích částí je také to, jestli se oblékám tak, jak se cítím, jak mě vyhovuje a nebo tak, jak si ostatní představují a berou za vhodné (jistě také znáte ty věty : „Hnědá nikdy nikomu neslušela, tu si hlavně neber.“ :-))))).

Začala jsem si uvědomovat, že se chci uvnitř cítit dobře a že když budu sešněrovaná představami ostatních nebudu se moci ani pořádně nadýchnout. Přemýšlela jsem také, co vlastně chci vyzařovat navenek. Že už nechci, aby to bylo něco co nejsem a bylo cítit, že to uvnitř není v souladu. Je to vlastně stejné jako když někdo něco říká a uvnitř to tak necítí a pak neverbálně vyjadřuje skutečnost a verbálně opak.  Stejné je to i u oblékání. Co vyjadřujeme slovy, svým chováním, můžeme i oblékáním. Proto je důležité si vybírat to, co chcete sami a v čem se cítíte nejlépe.

A tak jsem začala hledat, v čem se cítím nejlépe. Hledala, zkoušela,…

Objevila jsem to, co mi vyhovuje a v čem se cítím dobře a jsem to JÁ.

A když jsem hledala ty pravé ženské šaty, nejen šaty, ale ŠATY S DUŠÍ, z mého oblíbeného materiálu – bavlny (praktické, nemačkavé, absolutně příjemné – toto jsou mé podmínky, abych se cítila OK). Tak jsem našla a cítila se úžasně.

A tak jsem se zamilovala do šatů návrhářky Lilie Khousnodinové, ona není jen návrhářkou, ale i tvůrkyní mnoha projektů pro ženy, jedním z nich je i Cesta extáze, výcvik Kněžek Bohyně, kterým právě procházím a mnoho dalších. Je to kouzelná žena, žena s velkým Ž. Podporující, učící a inspirující. Zřejmě i proto mají její šaty DUŠI. Když se s ní poznáte osobně, pochopíte hned to o čem tady píši a netřeba k tomu slov.

A zde jsou fotky před a po…..a po.;-)


A jak to máte vy? Nosíte nejnovější trendy společnosti nebo to, v čem se cítíte dobře?

autorka článku : Mirka Agara Vokounová Krepčíková

www.vokounova-krepcikova.cz


Ecstatic Fashion – on line výukový program

Ecstatic Fashion – šaty