Jak vznikla má exkluzivní kolekce šperků

   Každý kus z kolekce jsem navrhla sama. Cítila jsem opět potřebu opětovně pro ženy vytvořit originální šperky, které na trhu nejsou. Navrhování šperků je totiž jednou z mých vášní. Kolekce je zaměřena na tématiku lásky, smyslnosti a ženskosti.
   Nová kolekce Eternal Love, zahrnující dva přívěšky – jeden ve tvaru symbolu nekonečna, druhý ve tvaru srdce – a pás bohyně lásky, neboli pás svůdnosti. Dle starokeltských pověry nám nekonečný uzel pomáhá zachovat stálost, a proto se často dával na ochranu, integritu a k partnerství coby symbol dlouhotrvajícího svazku. V těchto špercích najdeme v přívěšcích rubíny a v pásu granát. Všechno to jsou kameny, které podporují vášeň, lásku a uzemnění v našich životech. Tyto šperky kladou větší důraz na tělo a připomínají nám, jak důležité je zdravé a dobře opečované tělo pro to, abychom mohli prožívat potěšení, lásku a dobře fungovat a prohlubovat se ve svém pozemském prožitku. Tyto tři šperky oslavují naši svůdnost, ženské tělo, naši odvahu milovat, schopnost ve vztahu dávat a v neposlední řadě přidávají nádherný akcent téměř jakémukoli oděvu. Naprosto dokonale podtrhují krásu zejména černých nebo magentově purpových šatů.
   Zvláště bych chtěla upozornit na Body chain Bohyně lásky. Tento šperk v zásadě vznikl z mojí velké touhy mít body chain, který by ale byl vyroben z drahého kovu se skutečnými polodrahokamy, nikoliv z levnější bižuterie..Představuje tak drobné splnění mého snu! “ Měsíční kámen, růženín a granát jsou tři základní ženské kameny, naše propojení s cykličností a měsícem, podpora lásky, rozkvětu a srdce a následně granát jako uzemnění, vášeň a ukotvení.
   Ale také na pás smyslnosti – pás Bohyně lásky. Obsidián poskytuje ochranu, uzemnění. Granát přidává vitalitu, vášeň, též uzemňuje. Růženín velmi podporuje ženské orgány, oblast dělohy, prsou, smyslnost, lásku a měsíční kámen připomíná, abychom byly co nejvíce spojené se svojí intuicí a také s měsíčními cykly.
   Šperky se následně vyrábí v rodinné dílně v Thajsku. Když jsem hledala dílnu, která by mohla vyrábět naši kolekci, samozřejmě jsem se vyhýbala čemukoli, co by bylo příliš velké nebo co by souviselo s nepříznivými pracovními podmínkami.
   Byla jsem neskutečně nadšená, když jsem narazila na rodinnou dílnu, která zaměstnává nejbližší členy rodiny a samozřejmě i širší personál. Pouze přibližně ve 40 lidech dokázali vybudovat jednu ze světově nejkvalitnějších provozoven, vyrábějících právě umělecké, ezoterické nebo jiné šperky s pro mě zajímavými motivy.
   Takže jsem ráda, že se v Thajsku můžeme chválit tím, že vyrábíme v jedné ze světově proslulých dílen Peter Stone, která nám zároveň poskytuje možnost zachovat veškerou originalitu včetně každého detailu a vytvořit skutečně unikátní, neopakovatelné a často i trošku nečekané nebo provokativní šperky.
Vše si můžete koupit v našem e-shopu.