Kalendář akcí Cesty Extáze


oheň - tanec v plamenech

OHEŇ - energie, být vidět 23.-25.3.2018

Ze srdce vás zveme na první víkend naší 4-víkendové cesty, kde budeme poznávat živly do hloubky, kde nebudeme nic „překonávat“ ale naučíme se „dělat nemožné“ skrze odevzdání se, důvěru, tělo a jemnou ženskou magii… a začínáme už 23.3.-25.3.2018!!

Překonání strachu ukázat se, být vidět ve své jedinečnosti, jít za tím, po čem toužím, vykonávat svoje poslání.

Přechod po žhavém uhlí.

Víkendový seminář na Skalce 22 u Doks.

Více informací

Ženská cesta extáze 3 20.-22.4.2018

„Odemykání orgasmického potenciálu ženského těla“. Moje tělo můj (posvátný sexuální) chrám. Zaměřeno na vztah z tělem a krásou.

V dnešní době jsou na ženské tělo kladené téměř nesmyslné nároky – musí být krásné zdravé, výkonné zatímco je totálně podvyživeno ve smyslu spánku, potravy, dobré péče a hlavně kladného láskyplného vztahu. Zároveň vztah s tělem je zpravidla prazákladní stavební kostkou naší sebehodonoty, pocitu vlastní krásy a přitažlivosti a toho, jak komfortně se cítíme tady ve světě. Chceme-li prožívat extázi, musíme si dopřát prostor k vybudování a prohloubení úctyplného přijetí, obdivu, vděčnosti a radostného prožívání svého těla. Protože extázi stejně jako ostatní emoce prožíváme skrz tělo, jinak to nejde. Pojďme společně ukotvit svoji vědomou přítomnost v těle, tak abychom mohly vzkvést do plnosti svého extatického potenciálu a s lehkostí a radostí svádět realitu kolem svou pouhou existencí. Odhalíme společně širokou paletu tipů a triků k tomu, jak používat větší tělesné potěšení.

 

Více informací

očista spojená s emocemi a sebepřijetím

JSEM VODA – GODDESS GLASSWALKING 27.-29.4. 2018

Ze srdce vás zveme na druhý víkend naší 4-víkendové cesty, kde budeme poznávat živly do hloubky, kde nebudeme nic „překonávat“ ale naučíme se „dělat nemožné“ skrze odevzdání se, důvěru, tělo a jemnou ženskou magii… a začínáme už 27. duben – 29. duben 2018!!

Emoční léčení a seberozvoj – péče o čistou nádobu svých emocí.
Emoce – léčení a pouštěni emocí a omezujících zážitku z těla.
Hledání vize: čtení znamení Bohyně v přírodě, čtení vnitřních signálů, intuice. Noční cesta za vizí venku.
Chůze po skle – prohloubení intuice, práce s emocemi, jak jít dál, i když cítím strach.

Víkendový seminář na Skalce 22 u Doks.

Více informací

PROVENCE – po stopách Márie Magdalény 30.4. – 7.5. 2018

Pozývame Vás na Púť po stopách Márie Magdalény, posvätnej nevesty Ježíša a jeho vernej následovníčky, ku znovuzrodeniu posvätnej ženskosti. Pôjdeme do južného Francúzska do oblasti Provence: Saintes-Maries-de-la-Mer, SaintMaximin, La Sainte Baume, Aix-en-Provence, azúrové pobrežie až do primorského mestečka Cassis. Na týchto nádherných miestach nás pozostatky gnostickej tradície obklopujú na každom kroku…

V nádhernych bielych horách Provensálska obklopených kvitnúcimi kvetmilevandule začneme cestu návratu k sebe ako k žene. Tu je začiatok púte k sebe a k bohyni v každej z nás. Je to proces uzdravovania ženstva a znovunájdenie cesty k sebe samej. Je to návrat ženy a ženskosti do našich životov, do našich sŕc a domovov. Provence je miesto s neuveriteľne ženskou energiou, ktoré dokáže každú ženu viest hlboko do jej vlastného vnútra a spojenia so sebou samou.

více informací

Beltane, svátek ohňů, plný rituálů

Slovanský ženský kruh – Oslava Noci ohňů (Beltane) 3.5. 2017

Vidíte, jak se probouzí příroda, krásně kvete a voní a vy si uvědomujete lásku všude kolem vás? Chcete probudit milenku v sobě? Chcete dovolit plamínku vášně, který ve vás je, aby se rozhořel? Zajímají vás jednoduché sezonní rituály? Pojďte s námi oslavit v rámci kola roku svátek bohyně Lady – archetypu Milenky.

Co budete potřebovat? Pohodlné a krásné oblečení (nejlépe červené nebo růžové); červenou květinu; rituální předmět na oltář (který si večer opět odnesete domů, jen plný nové síly); drobné pohoštění (oříšky, ovoce); barvy na tělo a masážní olejíčky.

18-21hod Praha Maitrea  Zveme vás na večer v rámci pravidelných setkání v ženském kruhu, která jsou zaměřena na pohanské (slovanské) tradice a předávání ženské moudrosti.                                                                                            Přihlašte se zde : pcihlarova@gmail.com

Více informací

dívka, Bohyně jara, Zora, Jitřenka

Slovanský ženský kruh – Oslava Kupaly – letního slunovratu 14.6. 2018

Vnímáte, jak vám roste energie s přibývajícím světlem? Chcete se díky tomuto světlu podívat hlouběji na své emoce? Zajímá vás, jak podpořit prožívání radosti? Jak využít vodu k jednoduchým sezonním rituálům? Pojďte s námi oslavit v rámci kola roku magický čas letního slunovratu – Kupaly.

Co budete potřebovat? Pohodlné a krásné oblečení (nejlépe modré šaty nebo sukně); rituální předmět na oltář (který si večer opět odnesete domů, jen plný nové síly) drobné pohoštění (oříšky, ovoce); květy, větvičky, provázky na přípravu věnce (živé či umělé, podle vašich preferencí); barvy na tělo a masážní oleje.

18-21hod Praha Maitrea

Zveme vás na večer v rámci pravidelných setkání v ženském kruhu, která jsou zaměřena na pohanské (slovanské) tradice a předávání ženské moudrosti. 


Přihlašte se zde : pcihlarova@gmail.com

Více informací

Lammas - dožínky

Slovanský ženský kruh – Oslava dožínek 31.7. 2018

Chcete kolem sebe více procítit hojnost? Umíte se zastavit, uvědomit si a vychutnat plody vašeho života? Dokážete se radovat ze svého bohatství, štěstí a krásy? Vnímáte hojnost a plodnost přírody? Pojďte s námi oslavit svátek bohyně Živy – archetypu Matky.

Co budete potřebovat? Pohodlné a krásné oblečení (nejlépe žluté, hnědé prostě barvy sklizně); slámu nebo obilí na vytváření figurky bohyně Živy; rituální předmět na oltář (který si večer opět odnesete domů, jen plný nové síly); drobné pohoštění (oříšky, ovoce); barvy na tělo a masážní olejíčky.

18-21hod Praha Maitrea

Zveme vás na večer v rámci pravidelných setkání v ženském kruhu, která jsou zaměřena na pohanské (slovanské) tradice a předávání ženské moudrosti. 


Přihlašte se zde : pcihlarova@gmail.com

Více informací

ohýbání tyče, ohýbání reality

ZEMĚ – vtělení, vědomí svého těla 10.-12.8.2018

Milé ženy, sestry,
chceme vám, které už nějakou část své ženské cesty máte za sebou, nabídnout podporu a prohlubování prožitků i dovedností.
Tato akce je právě pro vás, ať již vaše cesta začala zasvěcením v prvním ročníku našeho výcviku nebo jste se na ni dostaly jinak, třeba díky jiným výcvikům či zkušenostem, které vás přivedly k tomu, že se ztotožňujete s kněžkovskou cestou a pracujete s energií Bohyně a s rituály.

Jak prohloubit vědomí svého těla jako svého chrámu.
Dovednosti vtělování – jak dovolit Bohyni, aby mluvila a jednala skrze mne.Jak manifestovat energii své duše ve světě.
Překročení svých vlastních omezení a přivlastnění si moci nad svým životem :
ohýbání kovových tyčí krkem – jak s minimální snahou můžu “hýbat” realitou.

Víkendový seminář na Skalce 22 u Doks.

Více informací

VZDUCH – duchovní cesta 19.-21.10.2018

Milé ženy, sestry,
chceme vám, které už nějakou část své ženské cesty máte za sebou, nabídnout podporu a prohlubování prožitků i dovedností.
Tato akce je právě pro vás, ať již vaše cesta začala zasvěcením v prvním ročníku našeho výcviku nebo jste se na ni dostaly jinak, třeba díky jiným výcvikům či zkušenostem, které vás přivedly k tomu, že se ztotožňujete s kněžkovskou cestou a pracujete s energií Bohyně a s rituály.

Slib Bohyni – obnovení slibu po zasvěcení – můj závazek vůči Bohyni a sobě – aktualizace slibu.
Reflexe – jak se proměnil můj slib od zasvěcení,
jak se projevuje v mém každodenním životě, jak to ovlivňuje mé každodenní volby.
Co pro mě znamená být kněžkou – moje volání na cestě Bohyně, moje poslání.
Denní duchovní praxe kněžky.
Překonávání překážek na mé cestě, následování mého srdce, mého slibu, mojí volby i přes překážky ( Lámání šípu ).

Víkendový seminář na Skalce 22 u Doks.

Více informací


Flowee konference pro ženy

BOHYNĚ DNEŠKA

Flowee konference s názvem „Bohyně dneška“ je pro ženy, které chtějí žít lepší a naplněnější život. Touží po vědomějším životě ve zdravější společnosti. Chtějí se poznat s těmi, kteří mají inspirativní vizi a nebojí se o ní mluvit.

Vystoupí zde řada osobností, namátkou PharmDr. Margit Slimáková, Dr. Tomáš Rychnovský, Milan Studnička a mnoho dalších. Všechny najdete na webu akce www.floweewoman.cz. Těšit se můžete také na českou kapelu Vesna - propojující folklór s moderními hudebními styly. V čele stojí čtyři osobité ženy reprezentující jednotlivé slovanské bohyně: Vesnu, Živu, Mokoš a Moranu.

Hauch Gallery Praha, Pobřežní 20a, Praha

 

Více informací

Ahoj Lilia, pre mna to bol velmi silny den, dalo mi to obrovske mnozstvo energie, akoby som sa konecne dostala do kontaktu so svojou zenou v sebe, bez pochybnosti a narokov na to, ako by mala vyzerat a ako by sa mala spravat. Cize takto s odstupom par dni citim velky pokoj. V tu nedelu som prezila totalnu spolupatricnost s ostatnymi zenami na seminari, asi prvykrat v zivote tak silno, fakt sestersky. Plus stale sa velmi tesim z toho, ake ste ty aj Andrejka inspirujuce a ze som zase raz bola vo vasej velmi obohacujucej pritomnosti. Cista radost. Takze ak sa rozhodnete spravit nejake to be continued, tak sa budem velmi tesit. Nech sa ti dari, Lilia, to, co robis, pre mna fakt vela znamena.

Eva

Milá Lilio, chtěla jsem Vám poděkovat. Zúčastnila jsem se minulý týden semináře Keltský ženský kruh - Lunární LITHA a moc se m to líbilo. Bylo to skvělé, hezky mě to naladilo a hlavně, žiju z něho ještě teď. Už dlouho si totiž říkám, kde je ta holčička, která jsem byla, když jsem byla malá a ve Vašem keltském kruhu i po něm jsem měla pocit, jako bych se jí hodně přiblížila, byl to úžasný pocit, takže ještě jednou děkuji! Také chci poděkovat za knížku Ženské příběhy, je velice inspirativní, zajímavá a v mnohém mě oslovila, díky ní jsem pochopila některé věci svého ženství, na které jsem zapomněla. A také jsem díky této knížce pochopila, že některé věci například z porodu jsem v sobě potlačila, ale nevyléčila a jsou tam dodnes, takže jsem se rozhodla si těmi pocity projít, prožít si to, podívat se na ně a pak je úplně pustit. Opravdu skvělá knížka, ještě jednou díky. Chtěla jsem se na závěr zeptat na jednu věc, i když je mi to poněkud trapné. Nevím, jestli je úplně vhodné ptát se na to v e-mailu, ale nejsem si jistá, jestli se s Vámi dá mluvit i jindy než na kurzu, kde by na to určitě nebyl prostor. Ten dotaz je asi zvláštní, ale už se s tím trápím několik let a hledám cestu jak to vyřešit: Už několik let mám totiž problémy, protože mi menstruace všechno zhoršuje, například i účinky homeopatické léčby, což mi dost vadí. A v době těsně před menstruací nebo v době menstruace jsem nemohla chodit ani na rodinné konstelace, protože to zhoršovalo pocity, které jsem po konstelaci měla a přiznám se, že i na konstelacích se to energeticky projevovalo (nechci vypadat jako cvok, ale prostě to tak bylo), takže jsem na konstelace v této době raději přestala chodit. A jde o to, že po Vašem semináři, na kterém jsme byla právě v době menstruace, mi bylo skvěle!! Všechny pocity a bolesti, které bych jindy měla, byly pryč!! Přikládám to očistě vodou, kterou mi dělaly dvě ženy z trojice, ve které jsem byla, ale třeba je v tom ještě něco jiného? Také se od toho semináře hodně usmívám, jsem vyrovnanější a celkově víc v pohodě, a hlavně, cítím se konečně žensky, jako žena!! ... A navíc jsem si všimla, že po tom semináři jsem měla najednou krásně prázdné břicho, jak by z něj odešlo něco tmavého, co mě tížilo, což jindy v době menstruace mívám. Nevím, nedokážu to správně posoudit ani úplně přesně popsat, jestli to bylo tou očistou vody, ale bylo to úžasné a tak jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být a hlavně, jak v tom pokračovat???? Neměla jsem totiž při menstruaci ani žádné bolesti břicha, ty přišly spíš až ke konci menstruace a přišlo mi, že je to spíš reakce na některé věci ve aší knížce, protože mě začaly bolet vaječníky přesně ve chvíli, kdy jsem se začetla do příběhů o porodech. Jinak, je to obrovská úleva, najít klid a vyrovnanost a ženskost a byl to moc hezký pocit, mít v břiše prázdno a jakoby čisto a to negativní okolo menstruace že je pryč. Chtěla bych se toho negativního co to vyvolává zbavit a tak doufám, že mi nějak poradíte, snad jsem to napsala tak že tomu jde rozumět, těžko se to totiž popisuje. Nevím, jestli je nejaký jiný kruh, kde jde očista dělat, případně očistné rituály při menstruaci nebo něco podobného? Děkuji předem za odpověď a ještě jednou díky za keltský kruh a knížku.

Bára Ž.

Zdravím Lili, chci moc poděkovat za včerejší mystický večer. Procházím teď nelehkým životním obdobím a včerejší rituály byly úplný balzám na mojí bolavou duši. Znovu jsem objevila silu ženy a její nespoutatelnost! Tak třikrát hurá!!! A tisíckrát děkuji !!!

Hanka