Originální a naprosto jedinečná kolekce šperků Jóni

Naše kolekce Joni se rozrůstá každým rokem a dnes nabízíme již tři různé tvary nebo motivy, které všechny elegantně připomínají jak tvar ženské vagíny, tak tvar přenádherné květiny. Je zajímavé si připomenout, že květy jsou také pohlavními orgány rostlin, a tudíž tato podobizna není zdaleka náhodná a má i hlubší symboliku. Naše ženská Joni má mnoho různých tvarů. Tak jako každá žena má naprosto unikátní tvář, tak i její Joni je jedinečná a neopakovatelná.

   Podle statistik trendů v oblasti plastických operací ženských intimních partií často vidíme, že bohužel stereotyp existence jakéhosi správného nebo dokonalého tvaru stále ve společnosti panuje a možná dokonce i zesiluje. Jedna z myšlenek, kterou podporuje naše exkluzivní Joni kolekce, je právě skutečnost, že neexistuje lepší, krásnější a správnější tvar, ale naopak všechny tvary jsou překrásné ve své jedinečnosti. Jako máme každá odlišnou tvář, má i naše Joni svou unikátní podobu.

Naše konkrétní návrhy vychází z workshopů, na kterých ženy samy za pomocí zrcadla malovaly svůj tvar Joni. Výrazně se opírají také o indiánskou nauku – Quodoushku, která se podrobně zabývá sexualitou, různými podobami našich pohlavních orgánů, a souvislostmi mezi nimi a určitými tendencemi. Podle Qoudoushky lze do jisté míry rozpoznat sexuální povahu žen a mužů podle přirozeného tvaru jejich intimních partií.

   Kolekce Joni oslavuje ženskost, ženskou krásu, plodnost, posvátnost místa, ze kterého se rodí nový život a které je (nejen) pro většinu mužů primárně asociován s obrovským potěšením. V naší kultuře často Joni nemá pověst, kterou by si zasloužila, a v souvislosti s ní si v sobě neseme mnoho špíny předsudků. Ztvárnění Joni spojením pravého stříbra a polodrahokamu je jedním ze způsobů, jak uctít její nezkrocenou sílu, krásu, vášeň a zároveň její přirozený tvar připomínající skutečně překrásnou květinu.

Každý kus této exkluzivní kolekce našich šperků je navrhován Lilií Khousnoutdinovou a následně se vyrábí v rodinné dílně v Thajsku. „Když jsem hledala dílnu, která by mohla vyrábět naši kolekci, samozřejmě jsem se vyhýbala čemukoli, co by bylo příliš velké nebo co by souviselo s nepříznivými pracovními podmínkami. Byla jsem neskutečně nadšená, když jsem narazila na rodinnou dílnu, která zaměstnává nejbližší členy rodiny a samozřejmě i širší personál. Pouze přibližně ve 40 lidech dokázali vybudovat jednu ze světově nejkvalitnějších provozoven, vyrábějících právě umělecké, ezoterické nebo jiné šperky s pro mě zajímavými motivy. Takže jsem ráda, že v Thajsku se můžeme chválit tím, že vyrábíme v jedné z nejlépe světově známých dílen Peter Stone, která nám zároveň poskytuje možnost zachovat veškerou originalitu, každý detail a skutečně vytvořit unikátní, neopakovatelné a často i trošku nečekané nebo provokativní šperky.“


Tyto nádherné šperky si můžete zakoupit zde :

https://www.ecstatictravel.com/sperky-od-lilie/