Reference

Co říkají ženy, které jsou na cestě extáze : 

Ahoj Lilie, právě jsem dokončila tvůj kurz Ecsatic Money a jsem nadšená! Nejprve jsem byla zklamaná, protože jsem si myslela, že videa budou mnohem delší a tím pádem s více informacemi. Jakou jsem měla ale radost po prvních videích, když jsem zjistila, že jsi je udělala stručně, ale s tím hlavním a podstatným. Informace jsou sdílený jednoduchou a ráznou formou, což je super! Toto je první seminář, ke kterému se budu vracet a zpětné si pročítat poznámky, právě proto že jsou stručně a funkční. Někdy není na škodu sdílet méně a udělat tak větší efekt. Zrovna se chystám na jeden velký projekt- jsem studentka a podnikatelka v Liverpoolu, a miluji tanec - chystám se začít vlastní taneční lekce a vytvořit velký tanečně hudební projekt, spojit tak hodně umělců dohromady a vytvořit něco, co v Liverpoolu ještě nebylo 😉 Tvůj kurz mi dal hodně praktických myšlenek, které mi dávají velký smysl a které mi už několikrát zjednodušily podnikaní. Děkuji za ně. Jsem moc ráda, že jsem investovala do tvých šatů a tohoto kurzu, oboje mi báječně obohacují život.

Vendy

Na jaře jsem si zakoupila Ecstatic Love, dlouho jsem váhala, který program si pořídit. Lili jsem slyšela přednášek živě na akci Ženy ženám a musím říct, že Ecstatic Love je přesně jako bych ji opět slyšela živě, jako by byla u nás doma a jako by najednou vše opět dávalo smysl. Spousta postojů ve vztahu je mi jasnějších, spoustu z toho znám a potřebovala jsem je opět slyšet a připomenout a pak najednou nastává aha moment, to je ta věta, ten přístup, pro který jsem se rozhodla program pořídit. A jen zírám, jak to opět dává smysl a jak sama vím, co bych mohla dělat jinak nebo naopak ne. Zatím jsem na začátku, ale už teď vím, jak na to. A dalším krokem je - každodenní praxe. Mám k ní skvělou průvodkyni, hodně upřímnou a nápomocnou a tyhle kombinace se mi hodí! Díky, že i já už více rozumím tomu tajuplnému slovu ECSTATIC!

Adéla Nováková

Všem ženám, kterým tichý hlas tam někde hluboko uvnitř říká, že Emoční detox a čas strávený v přírodě s dalšími ženami je něco, co právě v tuto chvíli potřebují, vzkazuji: "Jeďte drahé ženy!" Možná přesně nevíte, co konkrétního vám schází, stejně jako jsem to nevěděla já, avšak každým otevřením jedněch dveří, se nám zároveň nabízí možnost otevření desítky dalších. A já jsem velmi vděčná sama sobě, že jsem si tuto příležitost dala a opět objevila další část sebe, která byla dlouhou dobu zapomenuta. S tím přichází i větší porozumění sama sobě, tomu kým se cítím být a kam a s kým chci směřovat ve svém životě. A právě v tomto porozumění se skrývá velká síla. Jeďte si i vy pro svůj poklad! Děláte to nejen pro sebe, ale i pro vaši rodinu, přátele, i celou planetu... S velkým díky Lili, Petře a všem zúčastněným ženám,

Míša

Ešte pred dvoma rokmi by ma na takúto akciu nikto nedostal. Väčší kolektív, naviac čiste ženský vo mne z nejakého dôvodu vyvolával rezistenciu. Okrem toho, že som introvert, trávila som celý život radšej v mužskom kolektíve. Asi preto sa im podobám :). ALE... Ale to, čo som za víkend zažila prekopalo moje postoje a nahliadanie na emócie moje, ale hlavne tých druhých, na seba ako ženu, ale hlavne na iné ženy. Pocit, že vo svojich strachoch, hnevoch, žiaľoch a pochybnostiach o sebe, o svete, nie som sama a že vôkol mňa je toľko súnaležitosti, podpory a pochopenia mi dalo neskutočnú silu. Môj prvotný pocit pri príchode bol "strach". Nijako nekonkretizovaný. Proste strach, že som mimo svoju konfortnú zónu. A na konci pri spoločnom zdieľaní som na tú istú otázku, ako sa cítim, odpovedala: "Už sa nebojím". O technikách, ktoré sme absolvovali, som najskôr pochybovala. Toto, že mi pomôže? Jediný spôsob, ako sa dozvedieť odpoveď, je skúsiť to. A nielen, že neľutujem, ale žasnem, čo všetko naše telo a myseľ dokáže. Netvrdím, že jeden detox víkend vyrieši všetky moje problémy a že mi dá definitívny návod, ako sa dennodenne popasovať s emóciami. Ale dal mi jeden veľký vhľad. A to, že otvoriť sa, neznamená byť zákonite na posmech. Keď prevezmeme zodpovednoať za svoje pocity a činy a pridáme súcit a pochopenie, tak spolu dokážeme neskutočné veci. Napríklad privolať Draka Ochrancu pri rituálnom ohni tesne predtým, než sa pri západe slnka všetky vykúpeme v jazere. A moje pocity pri ceste autom z detoxu krásne vystihol Nick Cave: And I'm full of love And I'm full of wonder And I'm full of love And I'm falling under Your spell Ďakujem Petre a Lilii za to, čo robia pre ostatných a hlavne za to, že naslúchajú. Človek, ktorý vám chce pomôcť, vás počúva, keď hovoríte.

Zuzka

Moje milé přítelkyně Lili a Juditko, dovoluji si Vás takto oslovit, protože jsem s Vámi (aniž o tom víte) strávila 3 týdny naprosto úžasné dovolené!!:-):-)A nejen to-trávím ve Vaší společnosti asi tak poslední dva měsíce.Nejdříve jsem si prohlédla všechna veřejně dostupná videa na youtube a byla z nich tak nadšená, že jsem ani chvilku nezaváhala a objednala si Váš program Extatická žena a těsně před odjezdem na dovolenou jsem k tomu přikoupila Extatic body a program Kněžka Bohyně:-)Byla to tak skvělá investice, že jsem neodolala a svou sounáležitost s Vámi ještě potvrdila nákupem překrásného šperku (Kapka života) z Vašeho e-shopu (dostala jsem dnes mail od Alenky W., že Vás informovala o mé zpětné vazbě:-)).A po shlédnutí Extatic Fashion jsem dorazila "vybílení účtu" nákupem nového, hříšně drahého spodního prádla!!!:-)Teď budu nějaký čas šetřit, protože bych si časem ráda pořídila úplně všechny!!:-)Vaše programy.Zkrátka-jste naprosto úúúúžasnééé, moc Vám fandím a v děkuji za všechno! Kromě toho, že jsou Vaše videa velmi profesionální a nabitá informacemi, vždycky mě při jejich sledování napadne ještě jedno slovo a to je NOBLESA-ať už je to výběrem exotických míst, krásných šatů, ale i tím, jak jste obě dvě milé a bezprostřední. Jsem vděčná za to, že ženy a dívky Vaší generace mají takové možnosti a mohou načerpat informace tak, aby mohly žít plně v souladu se svou ženskostí. Já jsem od Vás o generaci starší (je mně 53 let), ale úplně jsem se do Vašich programů zamilovala a jsou pro mě obrovským přínosem. Nejspíš víte od svých maminek, že moje generace takové informace vůbec neměla. Za sebe ale musím říct, že jsem se (spíš nevědomě) držela svého vnitřního hlasu a nikdy jsem nebrala hormonální antikoncepci, nenechala si píchat injekce, abych nedostala menstruaci na dovolené, ale vždycky jsem se těšila z toho, že jsem zdravá a menstruace chodí pravidelně a uvnitř sebe jsem za to cítila vděčnost.Velkou transformací (i duchovní) jsem prošla v období ukončení menstruace a začala jsem si své tělo, svou sexualitu i své duchovní dary nesmírně užívat. I když jsem vychovaná v křesťanské rodině, začaly mě zajímat Bohyně a Kněžky,pohanské oslavy atd. až jsem "natrefila" na Vaše videa a Vaše stránky...a zbytek už víte:-)Na dovolené jsem byla se svým mužem, máme ale oba velkou potřebu vlastního prostoru, který si oboustranně dopřáváme-a ten jsem právě trávila s Vámi. Takže ještě jednou, milé přítelkyně, za všechno Vám patří veliký dík a ať se i díky Vám co nejvíce žen dozví o svém ženství, o jeho veliké síle a dokáže ji v sobě objevit a pěstovat!

Hana

Program Emoční detox : Krásná videa, která jsou inspirující. Musím přiznat, že dlouho jsem dělala věci, které mi ubližovaly, a to hlavně, že jsem si to nechala všechny emoce pro sebe, protože jsem to měla naučené jako obranu sebe a radši jsem nenechala na sobě něco znát a dělala jako by se nic nestalo, i když mi to ublížilo. Jako například - Nebrečet před ostatními, aby se mi neposmívali. Nekřičet, abych nevypadala jak hysterka. Raději se smát na všechny, i když mi do smíchu není. Neříct nikomu nic, protože je to známý někoho. Po zhlédnutí videí, jsem zjistila, že když v sobě nebudu dusit smutek, naštvání nebo nějaké jiné emoce, tak je mi lehčeji, lépe a veseleji. Již několikrát jsem se přesvědčila, že to co jsem si myslela, že je někde hluboce schované pod "tlustou čarou" před ostatními nebo nejlépe přede mnou samou (co se stalo na základní škole nebo kdekoliv jinde, nějaká situace co mi ublížila) se objevují znovu nyní a v podobných situacích. A teďka už vím, že je to z toho důvodu abych se s nimi mohla poprat, prožít je a vyřešit si to sama v sobě. Hodně mi pomáhá, když je to v práci jít se projít ven do lesa, zanadávat si tam sama pro sebe nebo popřípadě zakřičet nebo jen jít. Když se mi chce brečet tak brečím. Doma si jít zanadávat do vedlejšího pokoje. Když mám z něčeho radost tak se směju "od ucha k uchu", asi vypadám jak když jsem se zbláznila, ale to nevadí, sama vím, že se mi něco povedlo nebo co mi konkrétně udělalo radost :). Třeba časem to nebude jenom úsměv, ale i něco více 😉 Také vím, že mám kolem sebe lidi, kterým na mě záleží a pomohou mi 🙂 a jsem za ně moc ráda.

Péťa

"Zdravím krásné ženy, cítím hluboký vděk, za všechny informace, které jsem se dozvěděla v tomhle online programu. Pro mě to bylo obrovským přínosem. Vytvořila jsem si pozitivní vztah k menstruaci, dozvěděla jsem se zajímavé informace o porodu. Začala jsem praktikovat rituály (zatím sama) a mám z toho obrovskou radost. Začínám si konečně uvědomovat o čem ten život je. Cítím, že chci roztáhnout svá křídla a začít žít svůj život v Extázi. Děkuji za vše s Láskou Kari​"​

Kari

Děkuji moc za krásná, jemná, hluboká videa ... 🙂 Nádhera. Velmi inspirující. Sama jsem ještě nerodila a tak je tu pro mně mnoho nového a zajímavého. 😉 Krásně to doplnilo DVD "Porod jak jej známe" - které mi přišlo jako bonus a dáreček zrovna ve chvíli, kdy mě to moc potěšilo a udělalo velkou radost. Moc děkuju. 🙂 Moc děkuji Lilii za osobní hluboká sdílení. Sama jsem na cestě tantra jógy pro ženy, Mohendžodáro a proto jsem zvolila tento program a úžasné. Extáze. 😉 Pro ještě větší prohloubení.

Dana Anastázie

S programem Cesta extáze jsem nesmírně spokojená a musím říct, že jste odvedly úžasnou práci. Hodně informací, krásné webináře :-). Jsem velmi spokojená.

Alena

Jsem z toho už ted moc nadšená! Je to úžasný program!

Štěpánka

Milujem cestu extáze, nádherne ste to spravili ženy a tvorte ďalej ďakujem ďakujem ďakujem 🙂 Lili je skvelá, ďakujem, že je hovorí tak, ako hovorí a všetko čo hovorí, žije a tvorí ide do hĺbky a pravdy a to všetko v kráse, obe ste nádherné. Lubiiiiiiiim! s láskou

Martina

Jsem moooooc ráda, že jsem společně s vami na cestě extáze a jsem za to a za ostatní ženy moc vděčna. Knihu Ženské příběhy, kterou jsem dostala v balíčku, hltám jedním dechem a prožívám a prociťuji ji❤... Už dlouho jsem (takto často) nebrečela... Je nádherná, pravdivá, léčivá, inspirativní, jemná i tvrdá, ženská, hravá a zábavná, smutná i veselá... prostě jako my ženy.

Petra

Nádherné,vzorce ničiace vídeá. A úplne najlepšie na tom je,že z hĺbky svojej duše cítim, že všetko čo Lilia hovorí je pravdivé. Úplne sa nadšením chvejem a som šťastná, že ku mne mohli prísť tieto informácie. Liliin prejav je pre mňa neuveriteľne príťažlivý, ľahko zrozumiteľný a všetko co vysvetľuje podáva tak, že mám pocit, že sa mi to ukladá priamo do kostí a buniek. Ďakujem Lili a želám krásne dni. Ivana

Ivana

Cítím opravdu silnou rezonanci s tím, co tady slyším. Mám pocit, jako bych to všechno dávno pradávno věděla, jen jsem na to snad někdy někde zapomněla. Děkuji Lilii za její vědomosti a za to, že to dokáže úžasně podat. A děkuji také své Duši, kterou to sem tolik táhlo 🙂 Už vím, že to byl správný krok. Přeji nám všem extatičkám 🙂 , aby nás tato cesta dovedla k vyléčení. S láskou! Milena

Milena

Milé ženy Lili a Judito! Cítím extázi!!!! To je mazec!!! Musím říct, že provázanost přírody s námi, jak o ní Lili ve videích pořád mluví - je tak nádherná, že mě mrazí po zádech a chce se mi brečet. V Lili slovech je cítit úcta k životu a respekt - nádhera. Úcta k přírodním silám. Jak krásně o tom všem mluví - jak je vlastně všechno přirozené a krásné a hlavně V POŘÁDKU. Mega to se mnou rezonuje a probouzí něco, co jsem dříve "nemohla" - bála se toho, co by řekli ostatní, nikdo takový není a nic takového nedělá...bála jsem se svojí síly a být sama sebou, chtěla jsem vyhovět ostatním, aby měli hodnou holčičku a aby okolí bylo spokojené... Dělám k tomu ještě Mohendžodáro, takže když to všechno sečtu, je to hustý a osvobozující. Musím říct, že se mé vnímání života naprosto změnilo. Prostě to vylezlo a já cítím nádheru, život, propojenost. Je to mazec. A moc by se mi líbilo, kdyby nás bylo co nejvíc... Na ženský kruh se moc těším - rituály se mnou VELMI zarezonovaly, nádherné, extatické, důležité a úplně zapomenuté v "běžném" životě. Jsem nadšená a v extázi, že jsem se na vás napojila a šla do toho ( i když jsem řešila finanční stránku). Informace jsou cenné. DĚKUJI!!! Mějte se extaticky, s láskou Saša

Saša

Milá Lili, děkuji Ti za online program Cesta Extáze a sobě za to, že jsem se do něj přihlásila. Shodou okolností ke mně přišel právě v době, kdy jsem začala zjišťovat (pokolikáté v životě už?), že pro ženu je nejdůležitější znát sebe, vědět kdo je a kam směřuje, mít se ráda taková jaká je a nebát se projevit svou přirozenost, umět postavit se sama za sebe a mít se na prvním místě. Tvůj program mi definitivně otevřel oči. Líbí se mi, jak je program koncipován, tj. začít u těla a postupně přejít k rituálům a duchovnější práci. Myslím si, že právě tělo je ten pevný základ, na kterém je třeba stavět, tam je ten zdroj síly, důvěry, uvědomění a sebejistoty. Přeji krásné předvánoční dny a ještě jednou děkuji. S pozdravem, Eva Ch.

Eva

Lili jsi božská tvůrkyně a máš skvělé nápady, kterými nás všechny kolem tebe inspiruješ. DÍKY MOC 🙂

Lenka

Milá Lilia, moc děkuji za krásný večer, který jsem si velmi užila a načerpala krásnou energii všech žen. Tyto skupiny s Tvým vedením jsou tak přirozené, že se do nich ráda vracím.

Katka T.

Víkend byl úžasný a pro mě velmi uvolňující a zase mě vrátil do života 🙂

Marti

Moc Děkuji za milé setkání s Vámi Lili )))))) Jsem unešena jako mnohé z nás Vaší bezprostředností projevu je nám to známé, ale bohužel naše výchova měla jiné měřítka i hodnoty v omezení ))))))) Moc, moc pozdravů do Vaší dáli protkanou RADOSTÍ i ŠTĚSTÍM ))))))))))) )))))))))))) ))))))))))))

Ivana

Ahoj Lilie, dnes jsem našla video z Tvého vystoupení Ženy ženám v Mahence a chci Ti moc poděkovat za celé vystoupení, ale hlavně za tu závěrečnou písničku! Tancovala jsem několikrát po sobě, hudbu hlasitě, kašlala na sousedy a užívala si tu radost v těle.. paráda! Díky moc!

Monika H.

Krásna, slobodná dýcha z Vás voľnosť nádherná ženskosť, pre mňa ste vílou , ktorá pomáha ženským dušiam prejaviť sa.. ďakujem

Gabriela Ch.

Ahoj Lilia, pre mna to bol velmi silny den, dalo mi to obrovske mnozstvo energie, akoby som sa konecne dostala do kontaktu so svojou zenou v sebe, bez pochybnosti a narokov na to, ako by mala vyzerat a ako by sa mala spravat. Cize takto s odstupom par dni citim velky pokoj. V tu nedelu som prezila totalnu spolupatricnost s ostatnymi zenami na seminari, asi prvykrat v zivote tak silno, fakt sestersky. Plus stale sa velmi tesim z toho, ake ste ty aj Andrejka inspirujuce a ze som zase raz bola vo vasej velmi obohacujucej pritomnosti. Cista radost. Takze ak sa rozhodnete spravit nejake to be continued, tak sa budem velmi tesit. Nech sa ti dari, Lilia, to, co robis, pre mna fakt vela znamena.

Eva

Milá Lilio, chtěla jsem Vám poděkovat. Zúčastnila jsem se minulý týden semináře Keltský ženský kruh - Lunární LITHA a moc se m to líbilo. Bylo to skvělé, hezky mě to naladilo a hlavně, žiju z něho ještě teď. Už dlouho si totiž říkám, kde je ta holčička, která jsem byla, když jsem byla malá a ve Vašem keltském kruhu i po něm jsem měla pocit, jako bych se jí hodně přiblížila, byl to úžasný pocit, takže ještě jednou děkuji! Také chci poděkovat za knížku Ženské příběhy, je velice inspirativní, zajímavá a v mnohém mě oslovila, díky ní jsem pochopila některé věci svého ženství, na které jsem zapomněla. A také jsem díky této knížce pochopila, že některé věci například z porodu jsem v sobě potlačila, ale nevyléčila a jsou tam dodnes, takže jsem se rozhodla si těmi pocity projít, prožít si to, podívat se na ně a pak je úplně pustit. Opravdu skvělá knížka, ještě jednou díky. Chtěla jsem se na závěr zeptat na jednu věc, i když je mi to poněkud trapné. Nevím, jestli je úplně vhodné ptát se na to v e-mailu, ale nejsem si jistá, jestli se s Vámi dá mluvit i jindy než na kurzu, kde by na to určitě nebyl prostor. Ten dotaz je asi zvláštní, ale už se s tím trápím několik let a hledám cestu jak to vyřešit: Už několik let mám totiž problémy, protože mi menstruace všechno zhoršuje, například i účinky homeopatické léčby, což mi dost vadí. A v době těsně před menstruací nebo v době menstruace jsem nemohla chodit ani na rodinné konstelace, protože to zhoršovalo pocity, které jsem po konstelaci měla a přiznám se, že i na konstelacích se to energeticky projevovalo (nechci vypadat jako cvok, ale prostě to tak bylo), takže jsem na konstelace v této době raději přestala chodit. A jde o to, že po Vašem semináři, na kterém jsme byla právě v době menstruace, mi bylo skvěle!! Všechny pocity a bolesti, které bych jindy měla, byly pryč!! Přikládám to očistě vodou, kterou mi dělaly dvě ženy z trojice, ve které jsem byla, ale třeba je v tom ještě něco jiného? Také se od toho semináře hodně usmívám, jsem vyrovnanější a celkově víc v pohodě, a hlavně, cítím se konečně žensky, jako žena!! ... A navíc jsem si všimla, že po tom semináři jsem měla najednou krásně prázdné břicho, jak by z něj odešlo něco tmavého, co mě tížilo, což jindy v době menstruace mívám. Nevím, nedokážu to správně posoudit ani úplně přesně popsat, jestli to bylo tou očistou vody, ale bylo to úžasné a tak jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být a hlavně, jak v tom pokračovat???? Neměla jsem totiž při menstruaci ani žádné bolesti břicha, ty přišly spíš až ke konci menstruace a přišlo mi, že je to spíš reakce na některé věci ve aší knížce, protože mě začaly bolet vaječníky přesně ve chvíli, kdy jsem se začetla do příběhů o porodech. Jinak, je to obrovská úleva, najít klid a vyrovnanost a ženskost a byl to moc hezký pocit, mít v břiše prázdno a jakoby čisto a to negativní okolo menstruace že je pryč. Chtěla bych se toho negativního co to vyvolává zbavit a tak doufám, že mi nějak poradíte, snad jsem to napsala tak že tomu jde rozumět, těžko se to totiž popisuje. Nevím, jestli je nejaký jiný kruh, kde jde očista dělat, případně očistné rituály při menstruaci nebo něco podobného? Děkuji předem za odpověď a ještě jednou díky za keltský kruh a knížku.

Bára Ž.

Vyslechla jsem přednášku, ale nejvíc mě uchvátil Váš tanec.. Ta ženskost, nádhera, hrdost - netančila jsem, jen jsem byla unešená Vámi a velmi dojatá.. Jednou bych také chtěla zářit a tancovat bez zábran, být hrdá na svou ženskost..

Šárka

Na jaře jsem si zakoupila Ecstatic Love, dlouho jsem váhala, který program si pořídit. Lili jsem slyšela přednášek živě na akci Ženy ženám a musím říct, že Ecstatic Love je přesně jako bych ji opět slyšela živě, jako by byla u nás doma a jako by najednou vše opět dávalo smysl. Spousta postojů ve vztahu je mi jasnějších, spoustu z toho znám a potřebovala jsem je opět slyšet a připomenout a pak najednou nastává aha moment, to je ta věta, ten přístup, pro který jsem se rozhodla program pořídit. A jen zírám, jak to opět dává smysl a jak sama vím, co bych mohla dělat jinak nebo naopak ne. 🙂 Zatím jsem na začátku, ale už teď vím, jak na to. A dalším krokem je - každodenní praxe. Mám k ní skvělou průvodkyni, hodně upřímnou a nápomocnou a tyhle kombinace se mi hodí! Díky, že i já už více rozumím tomu tajuplnému slovu ECSTATIC!

Adéla Nováková

Vaše přednášky jsou velmi zajímavé a inspirující pro nás ženy. Děkuji

Monika

Milá Lili, také moc děkuji za hezký večer, bylo to velmi zjemňující a povznášející.

Helena

Těším se na všechny ty úžasné ženy a na tu atmosféru důvěry, kterou dokážeš vytvořit! 🙂

S.

Jinak včera to byl asi nejsilnější zážitek vůbec, takže moc děkuji:)

Klára

Děkuji za včerejší úžasný večer, dlouho na něj budu vzpomínat, bylo to nesmírně inspirativní...

Lucie

Milá Lili, děkuji za nádhernou Avalonskou cestu, mimořádně silná místa a úžasné chvíle společných motliteb. Bylo to nezapomenutelné a doufám, že si tu energii v sobě dokáži dlouho uchovat. Ať ti slunce stále svítí na cestu Děkuji

Hanča

Milé, krásné, okouzlující, úžasné…… Žen. Já děkuju každý den, že jsem s Vámi a s MM mohla prožít tu parádní dámskou jízdu!

Moni

Veľmi pekne ĎAKUJEM za úžasný čas v Provance, každá akcia tohto typu ma na chvíľu naladí na to ako by to mohlo byť, pomaličky sa to snažím vložiť do života a šíriť iným žienkam.

Danica

Děkuji moc za včerejší večer, bylo to úžasné, inspirující a naplňující. Ještě jsem se nikdy takhle dobře necítila ve společnosti žen, které vlastně vůbec neznám. Už se moc těším na další setkání:)

Klára

Ahoj Lili, diky za dnesni setkani v kruhu-bylo to krasne i nase spolecne uzdravovani

Radka

Milá Lilio, blahopřeji Ti k narození děťátka a chtěla bych ti poděkovat za loňská setkání Moonlodge v Maitrei. Byl to pro mě ohromný zážitek, ze kterého ještě čerpám, Tvoje úcta ke zkušenosti každé z nás a atmosféra, kterou jsi tam vytvořila byla pro mě jedinečná a i ve vzpomínce je posilující.

Blanka

Zdravím Lili, chci moc poděkovat za včerejší mystický večer. Procházím teď nelehkým životním obdobím a včerejší rituály byly úplný balzám na mojí bolavou duši. Znovu jsem objevila silu ženy a její nespoutatelnost! Tak třikrát hurá!!! A tisíckrát děkuji !!!

Hanka

Milá úžasná Lili.... Moc bych ti chtěla poděkovat za dny prožité s tebou v Glastonbury... Od té doby se mi děje spousta moc krásných věcí...:-) Ač to pro mě bylo vše nové a cítila jsem tu zaseklost v sobě,strach z toho být sama sebou,uvolnit se ... Celá ta naše skupinka byla tak kouzelná že není dne abych si naši cestu nepřipomněla...

Martina

Krásné ráno, ještě ve mně doznívají nádherné pocity ze včerejšího setkání Ženského kruhu, moc jsem si to užila. Děkuji a přeji Vám Lásku, Svobodu a Sílu ....Těším se na další setkání

Iveta

Milá Lilia, nejdriv Tě děkuji za pořádaní kruhu žen a za krasnou oslavu Samhainu, v přiloze kresleny dojem z Black Moon Dance.

Uta

Aj ja dakujem za sprostredkovanie krasnych zazitkov a posilnenie vnutornej zenskej sily. Zaroven ti dakujem za inspiraciu, si velmi inspirativna a krasna zena.

Magda

Mila Lili, som veľmi rada, že sa naše cesty skrížili. Teším sa na naše ďalšie stretnutie a prajem tebe aj tvojej rodinke všetko všetko najlepšie. S láskou,

Zuzka

Díki Lili, pre mňa to tiež bola úžasná cesta a verím tomu, že v budúcnosti niečo podobné ešte zopakujeme.... a príjemný pobyt v Avalone. S láskou,

Jana

Dakujem tebe aj Lilii za nádherný výlet, bol to ozaj magický Avalon, cítila som sa ako v rozprávke. Bolo mi s vami úžasne. Do Avalonu som sa zamilovala. Vďaka za toľko nových kamarátok

Barbora

Dakujem za krásny spoločný čas, ktorý sme spolu naplno prežili. Andrejka a Lilia vytvorili ste priestor pokoja, lásky, prijatia.

Danica

Ještě jednou vám všem díky za neuvěřitelný týden, i mě to doznívá, ačkoliv trošku negativně - včera mi bylo tak zle, že jsem myslela, že umřu. Vypadá to na úplnou transformaci... 🙂

Věra

"Něco tak líbezně krásného se mnou zůstane navždy. Když jsem večer po příletu ulehla ke spánku, viděla jsem hodně obrazů, hlavně Chalice Well a tolik světelných bytostí! Jak dobře se mi usínalo v úžasných energiích..."

Marika

Ahoj Lili, já jsem velmi ocenila tvůj svobodomyslný přístup (= každý se účastní toho, na co má chuť), který umožnil, že tolik různorodých žen mohlo sdílet Avalonské kouzlo. Nic bych nedělala jinak, nic bych nevylepšovala 😉 A těším se zase někdy na viděnou! (Ideálně v Avalonu!)

Olga

14963668_10101812135318459_229913565_o

Avalon s láskavým sprevádzaním dvoch úžasných žien. Bola to moja druhá cesta na to miesto a tentokrát to bola moja cesta do seba. Potrebovala som si určiť smerovanie ďalšieho života a stretnúť sa sama so svojou dušou...šla som sama, bez kamarátok. A tak sa stalo: hneď prvý deň som spoznala ženy, ktoré sa stali kamarátkami, pocítila som silu spolupatričnosti a zároveň rešpektovanie potreby samoty. Stretla som krásne, silné a múdre ženy, zažila harmóniu a silu ženského kruhu a našla som samu seba. Ďakujem Lili, ďakujem Andrejka, ďakujem dievčatá spomínam na Vás.

Regina

Milá Lili, moc Tě zdravím a objímám z Prahy. Chci ještě jednou moc poděkovat z a úžasný čas v Avalonu. Jsem stále tam a ještě pořád plynu na ženské vlně a koupu se v té energii. Je zajímavé sledovat, jak se na mě dívá moje okolí a známí, takže Avalon funguje) Jsem moc ráda, že jsem tohle mohla zažít se vším všudy.

Helena

Mílé krásné ženy, moc vám děkuji za úžasný čas, který jsme spolu strávili, mám jej stále v srdci a díky všem vůním, kadidýlkům, fotkám, hudbě jsem stále napojená na tuto krásnou energii. Jinak řečeno tento týden jsem byla v práci úplně mimo, ale za to božsky krásná, naplněná a v pohodě :-). Velmi mi chybíte a těším se, že se zase někdy, někde potákáme na společné cestě. Andrejko, Liili moc děkuji za podporu a vůbec za všechno co pro ženy děláte. Těším se na brzké setkání. S láskou a přáním krásného léta.

Katka

Mile a krasne zeny, stale Vas tu hladam u nas doma a stale mam pocit ze sa ideme stretnut a ze sme este v Avalone, a potom si az uvedomim ze vlastne som uz spat v Bratislave 🙂 DAKUJEM Vam za silne chvile ktore sme spolu prezili a hlavne Andrejke a Lili za to ze organizuju taketo uzasne aktivity. Citim v sebe velku zmenu, urcite sa zucastnim aj dalsich akcii a tesim sa na dalsie stretnutia. Pre tie ktore ste boli hore na Tore posielam spolocne foto, dobre sme vypustali co nas trapi lebo tam vyzerame take stastne :-))))). Mam aj ine fotky ale to Vam poslem jednotlivo do mailu. S laskou,

Nikola

Moji milí, všechny Vás moc zdravím po návratu z Glastonbury, kde jsem byla se svým mužem a skupinou dalších asi dvaceti moc milých žen a mužů pod vedením Lilian a Mirky. Glastonbury na západě Anglie je duchovní srdeční čakrou naší planety a jakmile se v roce 2012 plně otevře, bude odsud vyzařovat lásku do celého světa i do vesmíru. Naše návštěva Avalonu byla tentokrát zasvěcena keltskému svátku Samhain (vyslovováno Sow-ein). Samhain je konec a zároveň začátek keltského Nového roku přinášející poselství o smrti a znovuzrození. Je to magický čas, kdy je závoj mezi viditelným a neviditelným světem velmi tenký. Je to čas pro uctění předků a komunikaci s nimi, čas pro snění a pro spojení se s hlubokou vnitřní moudrostí. Je to i čas pro hledání znamení a věštění.. (pokračování na http://www.novoucestou.cz/?p=10072)

Sofie

Milá Lili, díky za vše. Cítím se obohacena a jaksi nová. Pobyt se skutečně jevil delší i proto, ze se otvíralo tolik různých rovin. Postupně, svým tempem tak, aby mi byla daná možnost něco prožit, uvědomit si, vyrůst. Cítím se nyní celistvější, více podobná svoji pravé Podstatě. A za to vše cítím velikou vděčnost. Osobně se mě nejvíc dotkla Chalice Well, vnímala jsem ji jako nezměrné srdce pulsující do celého světa. Důležité pro mě bylo i setkání s Ritou, i když těžko dokážu pojmenovat proč. A pak ty 🙂 a tvůj synek Leo lilik 😀 teď když čekám své první, byl to ohromný zážitek sledovat tě, tvou trpělivost, tvé hranice. Moc dobrých příkladů mateřství kolem sebe nemám a tvůj způsob péče mi přišel prima. Vidim, že i s malým človíčkem se dá žit... 😀 Připomínky nemám žádné, program mi přišel vyvážený, dostatek prostoru pro sebe, ubytování nadstandardní.

Renata

Před pár dny jsem se vrátila ze své druhé návštěvy Glastonbury - Avalonu. Ta cesta mě opět obohatila a naplnila na mnoha rovinách.

Iva Uhlířová

Děkuji za nádherný týden, přijela jsem jako nový člověk a už se těším, až se do Avalonu vrátím....protože já se vrátím.... Ještě jednou děkuju za celou organizaci a tobě Lily za to, co děláš, protože to má opravdu cenu.... Všem vám posílám hodně lásky a sluníčka.... Líbám

Anička

Ahoj Lili, já jsem velmi ocenila tvůj svobodomyslný přístup (= každý se účastní toho, na co má chuť), který umožnil, že tolik různorodých žen mohlo sdílet Avalonské kouzlo. Nic bych nedělala jinak, nic bych nevylepšovala 😉 A těším se zase někdy na viděnou! (Ideálně v Avalonu!)

Olga

Chci poděkovat všem za moc krásné zážitky a nezapomenutelné chvíle. Jak Mirka správně říkala, ještě se to všechno člověku v hlavě rozleží 🙂 a ono opravdu je tomu tak...Chtěl bych tedy jen říci, že jsem moc rád, že jsem měl tu příležitost vás všechny poznat...díky

Tomáš

Chci ti ještě jednou poděkovat za celý týden, hodně jsem si odpočinula a hodně jsem se nabila energií. Byla to velmi krásná dovolená a město plné žen, naladěných na podobné vlně mi dalo sílu hrát další partie na šachovnici mého života. Přeji ti abys nacházela radost, lásku i hluboký smysl ve všem, co projde tvým životem.

Dana

Milá Mirko, Lili a všechny holky Avalonky, už je to měsíc, kdy jsme začaly společně vychutnávat úžasnou energii a místa Avalonu. Ještě teď je pro mě vše živé a čerpám z nabitých zkušeností a síly v každodenním shonu. To krásné světlo a teplo uvnitř, které jsem díky Vám všem znovu objevila, mi pomáhá překonat méně i více náročné chvilky a všechno se zdá být o dost jednodušší.

Markéta

Mila Lilia, vcera sme sa uz nestretli,aby sme sa rozlucili a podakovali este raz za uzasny tyzden s Vami tak to chcem urobit touto cestou. Nie len Avalon ako miesto,ale aj ty so svojim vyzarovanim, mudrostou,priatelstvom a inspiraciou sposobili,ze sme sa citili nadherne a uvolnene.Prisli sme naplneni cistou a krasnou energiou,ktoru stale vnimame.

Ivana

Hodně pomalu se vracím zpět sem do Čech a strašně moc se mi nechce................ děkuji za nádherné dny a prožitky. Bylo to kouzelné setkání s místy, s vámi ................mám pocit, že to budu ještě nějakou dobu zpracovávat....... Jo a Lili moc moc moc ti za vše děkuji a těším se na další setkání.......užijte si krásně dovolenou.......

Palomita

Cesta do Avalonu se objevila zcela neočekávaně. Vlastně pořád netuším, čím si mě toto místo zavolalo. Byl to však jeden z nejkrásnějších týdnů mého života. Naplnil moje smysly od hlavy k patě, probudil ve mne novou, dosud nepoznanou část. Každé ráno bylo vstávání potěšením, stejně jako každý krok, který jsem udělala. Odjižděla jsem s vědomím, že je to místo, které ještě několikrát navštívím. Myslela jsem, že se mi s odstupem času myšlenky v hlavě pěkně poskládají do řady a já snadno rozluštím tajuplný kód a podělím se s ostatními o překvapivý závěr. Nic takového se ale nekoná. Myšlenky si hrají na honěnou a rozhodně to vypadá, že nemají v plánu se usadit. A tak mi nezbývá nic jiného, než se spolehnout na své pocity. A ty jsou jasné jako čistá obloha, která se objevila v první den našeho pobytu. To místo je kouzelné, plné silných energií a důležitých informací. A to vše může člověk pocítit pouze svým srdcem. To mé při vzpomínkách na předvánoční čas plesá radostí. Odjížděla jsem s cílem najít sama sebe (anebo se o to alespoň pokusit) a moje srdce to vzalo velice zodpovědně. Otevřelo se novým lidem, bušilo v pravidelném rytmu spolu s rytmem okolních míst, zažívalo chvíle plné štěstí a lásky. A v tomto duchu pokračuje i nadále! Děkuji všem spolucestovatelům i organizátorkám za tuto příležitost a za možnost prožít natolik zásadní chvíle svého života s nimi.

Veronika

Ač je to právě týden, co jsme se "vylodily" po týdenní báječné akci, tak za sebe říkám, že nálada v duši přetrvává... a zážitky nezapomenutelné, prožitky ještě stále živé... Asi to bude i ještě dlouho tělo i duše vstřebávat:-) A to je moooc dobře! Ještě jednou díky za to vše, co mi bylo nabídnuto k zažití, prožití, vnímání, nalezení a probrání.... vně i u vnitř... Přeji krásný den Tobě i všem souputnicím z Avalonu! Slunce v duši, s láskou v srdci

Venda

Milá Lili a Mirko, ráda bych se připojila s poděkováním. Včera na letišti jsme byly tak nějak mimo, že nám došlo až venku, že jsme se nerozloučily.:-) Lili, tobě bych ráda poděkovala za zprostředkování návštěvy takových silných a neuvěřitelně krásných mystických míst, za prožívání radosti a krásy z kontaktu s Bohyní, z rituálů, které bych ráda začlenila i do dalšího života….. Držím Ti moc palce, ať se Ti daří, skutečně obdivuji Tvoji dospělost a moudrost nečekanou k Tvému věku. Děkuji Vám oběma za organizaci a celkovou podporu, obě s Věrkou jsme si to neskutečně užily. S láskou a přáním všeho dobrého

Dana

Milá Lili, chci ti ještě jednou moc poděkovat za nádherný dar, který jsi mi dala prostřednictvím pouti do Glastonbury. Pro mne se tam odehrálo 2. největší misterium mého života. Tím prvním bylo živé setkán se Smrtí. Nyní jsem se setkala s Láskou. Jsem naplněna radostí, pokorou a neskonalou vděčností. Ještě jednou děkuji. S láskou

Věra

Lilia, je uzasne sadnut si po niekolkych tyzdnoch opat za internet a vidiet tam Tvoj ziarivy e-mail. Tvoju pritomnost v svojom Zivote vnimam ako velky Dar... odovzdala si mi vela hodnotneho, a to si dodatocne uvedomujem aj teraz, ked spracuvavam energie, udalosti, zazitky z nasho dobrodruzstva v Avalone. Si neuveritelne inspirujuca a krasna Bytost, ktora vyvolava vzdy usmev na perach. Namaste***

Ema

Milá Lili, srdečně zdravím, teprve nyní mám chvíli klidu k odepsání. Návrat do pracovního procesu byl hodně těžký, bylo to, jako bych nechala v Avalonu Duši...Děkuji ještě jednou za VŠE co skrze Tebe ke mě přišlo,ať ,,hmotného či nehmotného..jsou to pro mě velké Dary. S Tvým náramkem jako by přišla velká Milost /tak, to krásně pojmenovala Iva/ a Tvé učení je ve velké Lásce, Úctě a Moudrosti ke všem. Moc ráda někdy zavítám na Tvůj seminář. Všechny odkazy, ketré jsi poslala ještě ten den putovaly ode mne k dalším ženám a budu moc ráda, když touto cestou přijde k Tobě zpět mé DÍKY..Posílám Ti alespoň dvě fotečky, jako vzpomínku..ostatní pošlu pak hromadně ženám do kruhu. Objímám má krásná, požehnaná průvodkyně

Evelína

Lili, též ještě jedno velké díky, že jsi nás provázela touto kouzelnou krajinou,s láskou a radosti. Asi jako všichni, též pořád vzpomínám na nádherné a naplňující Avalonské dny. Byť jsme s vámi nebyly pořád, všechny naše vzájemné "dotyky" mi zůstaly v srdci. Přeji nám všem, aby, to co jsme z této cesty odnesly, nadále v nás žilo

Marina

Ahoj Avaloňáci:-) Ve mně zanechal Avalon silnou stopu. Také ještě vše nechávám na sebe působit. Cítím se báječně. Tolik se toho odehrálo. Mám pocit, jako bych byla na dovolené měsíc. Čas mi utíkal úplně jinak. Také chci ještě jednou moooooc poděkovat Lili a Mirce, protože to byla orpavdu báječná dovolená. Jsem ráda, že jsem se na mé cestě životem potkala s tak báječnými lidmi jako jste VY. Děkuju!!!

Hanka

Ty a všetky nádherné bohyňe, ktoré sme spolu strávili krásny, inšpirujúci a emočne veľmi naplnený týždeň, ste sa mi stali dôvodom k tomu, aby som si ajja založila pril na FB a mohla aj takto zdieľať a podporovať ženstvo a ženskú energiu... často sa vmyšlienkach vraciam na mista, ktoré sme spolu navštívili a preciťujem tie energie znovu. Hlavne lunárny kruh sa mi isadil hlboko do srdca a duše. Cítim silné spojenie s týmto miestom a túžim sa tam vrátiť... Stala si sa mojou veľkou inšpiráciou, za čo som Ti nesmierne vďačná.

Mirka

Velka vdaka patri Tebe a Lilii za hladucky, pokojny, povznasajuci a laskyplny priebeh nasho putovania. Velmi som si ho uzila a verim, ze sa do Avalonu znovu vratim. Avalonske pozehnanie bude so mnou na dalsich cestach a bude mi Vas vsetky pripominat

Jana

Potřebuješ s něčím pomoci nebo chceš s námi sdílet?

Těší se na tebe Mirka na emailu  info@cestaextaze.cz