Ženská cesta extáze 2 – „Na tanec jsou potřeba dva“ 5.-7.4.2019

tanec a vztah, partnertví

Chcete v sobě probudit více vášně a tvořivé síly? Umíte se zastavit a užít si každý moment, tady a teď? Chcete svůj život víc prozkoumat a odhalit jeho tajemství? Odhalte s námi váš půvab, eleganci a styl. Pojďte se s námi vydat na cestu ženské extáze a obohaťte tak svůj život. Připravily jsme pro vás cyklus 3 seminářů. Každý se zaměřuje na jednu kostičku ve skládance vašeho bytí.

1. víkend – „Kdo je za zrcadlem? Dobrodružná cesta do nitra sama sebe“. Já, matka a sesterství. Zaměřeno na vztah sama k sobě, ke své matce a ženám ve vašem okolí

2. víkend – „Na tanec jsou potřeba dva“ – Posvátný sex a dech beroucí intimita. Zaměřeno na partnerství a vztah

3. víkend – „Odemykání orgasmického potenciálu ženského těla“. Moje tělo můj (posvátný sexuální) chrám. Zaměřeno na vztah z tělem a krásou.

2. seminář – „Na tanec jsou potřeba dva“ 

 Posvátný sex a dech beroucí intimita. Zaměřeno na partnerství a vztah

5.-7.4.2019

Žití v páru je základním zdrojem radosti, a nebo trápení pro většinu žen a lidí vůbec. Jak ale žít v páru a sdílet opravdovou, hlubokou intimitu s dalším člověkem? Prozkoumáme téma polarit, mužského a ženského aspektu a vyzkoušíme, jak mohou nejlépe tančit spolu tak, aby vytvářely co nejhezčí konstelace. Společně se „prokoušeme“ hravě a s vášní těmi nejzákeřnějšími tématy, která kolem vztahu potkáváme. Půjdeme za stereotypy mužů z Marsu a žen z Venuše, abychom vytvořily můstky mezi námi – lidskými bytostmi, od dětství traumatizovanými, zpravidla s nulovým vzděláním v oblasti vztahů, které se upřímně snaží najít cestu k sobě.

Jen těžce jde změnit „toho druhého“. Vztahy můžeme začít měnit tehdy, až začneme měnit své vlastní postoje, zvyky a vzorce chování. Co mohu udělat JÁ dnes, abych se více otevřela hlubokému vztahu a začala „vysílat ty správné vlny“? Povíme si. Zkusíme to spolu!

Témata: alchymie vědomého vztahu, intimita, celistvost, kontrola a manipulace a jak ji přetvořit ke komunikaci a spolupráci, polarity, vedení a následování, vnitřní muž a vnitřní žena, uctění obou principů, možnosti vztahů, ve kterých můžeme žít, jak oživit jiskru, rituály pro ložnici, sundávání emočních brnění.

 

Pro koho je seminář určen? Pro všechny, které jsou na cestě poznávání sama sebe.

Můžete se těšit na :

– Techniky spojení se sama se sebou

– Prozkoumání vztahů, odhalení krásy a pravidel spolupráce a podpory

– Techniky na podporu a prohloubení sebelásky, sebeuctění a sebepřijetí

 

A dále i na :

Cesty k přijetí vlastního těla a nastavování hranic

Odhalení vlastní autenticity – Dýchání, dotek, tanec – Sdílení v bezpečí ženského kruh

Cesta extáze je založena na tantře a zdravé úctě k vlastnímu tělu. Je to cesta vědomého prožívání sebe a života přes smysly a potěšení. Sjednocuje všechny úrovně bytí – tělo, duši i ducha – a učí nás naplno vnímat a prociťovat sebe, svojí spiritualitu, sexualitu. Učí nás žít tady a teď.

Naše videopozvánka pro vás 

Kdy? 5. – 7. dubna 2019

Kde? Skalka 22

Cena: 3300 Kč

Ubytování na pokoji (včetně plné veganské penze) 1350 Kč

Speciální cena pro kněžky z našich výcviků: 2700 Kč

Cena při předplacení  cyklu 2 seminářů: 6000 Kč

 

Přihlášky posílejte na email: pcihlarova@gmail.com.

V případě přihlášení na seminář souhlasíte s podmínkami účasti .

Změna teď hned? Pojď s námi na svou Cestu Extáze! CESTA EXTÁZE

O lektorkách:

„Pro mne je „cesta extáze“ o návratu k úctě ke svému tělu, jeho cyklu a podstatě. Je o přijetí vlastního těla a vytvoření zdravých hranic, kdy dokážeme říci ANO ale také NE. Je to o otevření se naplno tomu, co nám přináší do života více radosti. Věřím, že vztah k vlastnímu tělu je základem sebelásky, která je základem všeho. Když začínáme vytvářet prožitek rozkoše ve vlastním těle, promítá se to jak do partnerství, rodiny práce a do všech rovin života.“ Lilia

„Pro mne je „cesta extáze“ cestou sama k sobě, k sebe-vědomí. Je to cesta, která podporuje moji ženskou stránku a vše co s ní souvisí. Zároveň je to o úctě k muži a mužskému principu obecně. Pokud si budeme dostatečně uvědomovat, jaké jsme, co máme rády a co naopak nechceme, budeme mít mnohem vyrovnanější vztahy s naším partnerem a vůbec naším okolím.“ Petra

Lilia Khousnoutdinova

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics. Právě druhý postgraduál v oboru Gender se rozhodla udělat jako vyvrcholení téměř desetileté práce se ženami v oblasti intimity a reprodukce. Už jako teenager se na Oxfordu začala zabývat otázkou lidských vztahů a sexuality a jak by se daly žít s větší hloubkou a naplněním. Od té doby kontinuálně cestovala po světe, aby vyhledala a mohla se učit přímo od světových špiček v tomto oboru.

Mezi její učitelé patří: David Deida, Shakti Malan, Barbara Carellas, od níž nese lektorský certifikát v systému Urban Tantra (R), London Fairie, Ruby May, Mantak Chia, Michael Odent, Janet Balaskas, Penny Simkin, Kathy Jones, Eleny Tonetti a další nespočet evropských učitelů .Primárně však v oblasti vtahů vychází z vlastní zkušenosti dvou manželství, fantastických a přátelských rozvodů a několika hluboce tranformačních milostných setkání, skrze které měla možnost poznat naprosto velké neznámé teritorium, o kterém se normálně nemluví.

Petra Cihlářová

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na podnikovou ekonomiku, management a lidské zdroje. Ve třiceti se jí převrátil život naruby, když si prošla nečekaným rozvodem a dostala se tak na cestu sama k sobě. Zájem o hlubiny lidské duše ji dovedl ke koučovacímu výcviku u Erickson international (koučink jako věda a umění, emoční inteligence, deep coaching) a dalším seminářů osobního rozvoje. V oblasti sexuality ji posunuly zejména semináře s Katinkou Soetens, oblast léčení emocí studovala u Kathy Jones. O síle doteku se dozvěděla u úžasné psychoterapeutky Květy Paluskové, u které dva roky studovala terapeutickou práci s dotekem a deep draining (speciální druh masáží zaměření na uvolňování emočních bloků) Momentálně se dotek a terapii chystá propojit účastí v 5 letém bodypsychoterapeutickém výcviku.