Ženská cesta extáze 3 „Odemykání orgasmického potenciálu ženského těla“

Chcete v sobě probudit více vášně a tvořivé síly? Umíte se zastavit a užít si každý moment, tady a teď? Chcete svůj život víc prozkoumat a odhalit jeho tajemství? Odhalte s námi váš půvab, eleganci a styl. Pojďte se s námi vydat na cestu ženské extáze a obohaťte tak svůj život. Připravily jsme pro vás cyklus 3 seminářů. Každý se zaměřuje na jednu kostičku ve skládance vašeho bytí.

1. víkend – „Kdo je za zrcadlem? Dobrodružná cesta do nitra sama sebe“. Já, matka a sesterství. Zaměřeno na vztah sama k sobě, ke své matce a ženám ve vašem okolí

2. víkend – „Na tanec jsou potřeba dva“ – Posvátný sex a dech beroucí intimita. Zaměřeno na partnerství a vztah

3. víkend – „Odemykání orgasmického potenciálu ženského těla“. Moje tělo můj (posvátný sexuální) chrám. Zaměřeno na vztah s tělem a krásou.

3. víkend – „Odemykání orgasmického potenciálu ženského těla“

Moje tělo můj (posvátný sexuální) chrám.

Zaměřeno na vztah s tělem a krásou.

V dnešní době jsou na ženské tělo kladené téměř nesmyslné nároky – musí být krásné zdravé, výkonné zatímco je totálně podvyživeno ve smyslu spánku, potravy, dobré péče a hlavně kladného láskyplného vztahu. Zároveň vztah s tělem je zpravidla prazákladní stavební kostkou naší sebehodonoty, pocitu vlastní krásy a přitažlivosti a toho, jak komfortně se cítíme tady ve světě. Chceme-li prožívat extázi, musíme si dopřát prostor k vybudování a prohloubení úctyplného přijetí, obdivu, vděčnosti a radostného prožívání svého těla. Protože extázi stejně jako ostatní emoce prožíváme skrz tělo, jinak to nejde. Pojďme společně ukotvit svoji vědomou přítomnost v těle, tak abychom mohly vzkvést do plnosti svého extatického potenciálu a s lehkostí a radostí svádět realitu kolem svou pouhou existencí. Odhalíme společně širokou paletu tipů a triků k tomu, jak používat větší tělesné potěšení.

Témata: odhalení tajemství vašeho těla, probouzení jeho orgasmického potenciálu, prožívání emocí v těle, kouzlo vědomého doteku, zdobení a uctívání našeho těla, kouzlo svádění, naše skryté tváře, uzemňování, hranice.

Pro koho je seminář určen? Pro všechny, které jsou na cestě poznávání sama sebe.

Můžete se těšit na :

– Techniky spojení se sama se sebou

– Prozkoumání vztahů, odhalení krásy a pravidel spolupráce a podpory

– Techniky na podporu a prohloubení sebelásky, sebeuctění a sebepřijetí

 

A dále i na :

Cesty k přijetí vlastního těla a nastavování hranic

Odhalení vlastní autenticity – Dýchání, dotek, tanec – Sdílení v bezpečí ženského kruh

Cesta extáze je založena na tantře a zdravé úctě k vlastnímu tělu. Je to cesta vědomého prožívání sebe a života přes smysly a potěšení. Sjednocuje všechny úrovně bytí – tělo, duši i ducha – a učí nás naplno vnímat a prociťovat sebe, svojí spiritualitu, sexualitu. Učí nás žít tady a teď.

Kdy?

Kde? Skalka 22

Cena: 3300 Kč

Ubytování na pokoji (včetně plné veganské penze) 1200 Kč

Speciální cena pro kněžky z našich výcviků: 2700 Kč

Cena při předplacení  cyklu 2 seminářů: 6000 Kč

 

Přihlášky posílejte na email: pcihlarova@gmail.com.

Podrobné informace ohledně účasti na semináři dostanete po přihlášení týden před akcí.

V případě přihlášení na seminář souhlasíte s podmínkami účasti .

Změna teď hned? Pojď s námi na svou Cestu Extáze! CESTA EXTÁZE

O lektorkách:

„Pro mne je „cesta extáze“ o návratu k úctě ke svému tělu, jeho cyklu a podstatě. Je o přijetí vlastního těla a vytvoření zdravých hranic, kdy dokážeme říci ANO ale také NE. Je to o otevření se naplno tomu, co nám přináší do života více radosti. Věřím, že vztah k vlastnímu tělu je základem sebelásky, která je základem všeho. Když začínáme vytvářet prožitek rozkoše ve vlastním těle, promítá se to jak do partnerství, rodiny práce a do všech rovin života.“ Lilia

„Pro mne je „cesta extáze“ cestou sama k sobě, k sebe-vědomí. Je to cesta, která podporuje moji ženskou stránku a vše co s ní souvisí. Zároveň je to o úctě k muži a mužskému principu obecně. Pokud si budeme dostatečně uvědomovat, jaké jsme, co máme rády a co naopak nechceme, budeme mít mnohem vyrovnanější vztahy s naším partnerem a vůbec naším okolím.“ Petra

Lilia Khousnoutdinova

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics. Právě druhý postgraduál v oboru Gender se rozhodla udělat jako vyvrcholení téměř desetileté práce se ženami v oblasti intimity a reprodukce. Už jako teenager se na Oxfordu začala zabývat otázkou lidských vztahů a sexuality a jak by se daly žít s větší hloubkou a naplněním. Od té doby kontinuálně cestovala po světe, aby vyhledala a mohla se učit přímo od světových špiček v tomto oboru.

Mezi její učitelé patří: David Deida, Shakti Malan, Barbara Carellas, od níž nese lektorský certifikát v systému Urban Tantra (R), London Fairie, Ruby May, Mantak Chia, Michael Odent, Janet Balaskas, Penny Simkin, Kathy Jones, Eleny Tonetti a další nespočet evropských učitelů .Primárně však v oblasti vtahů vychází z vlastní zkušenosti dvou manželství, fantastických a přátelských rozvodů a několika hluboce tranformačních milostných setkání, skrze které měla možnost poznat naprosto velké neznámé teritorium, o kterém se normálně nemluví.

Petra Cihlářová

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na podnikovou ekonomiku, management a lidské zdroje. Ve třiceti se jí převrátil život naruby, když si prošla nečekaným rozvodem a dostala se tak na cestu sama k sobě. Zájem o hlubiny lidské duše ji dovedl ke koučovacímu výcviku u Erickson international (koučink jako věda a umění, emoční inteligence, deep coaching) a dalším seminářů osobního rozvoje. V oblasti sexuality ji posunuly zejména semináře s Katinkou Soetens, oblast léčení emocí studovala u Kathy Jones. O síle doteku se dozvěděla u úžasné psychoterapeutky Květy Paluskové, u které dva roky studovala terapeutickou práci s dotekem a deep draining (speciální druh masáží zaměření na uvolňování emočních bloků) Momentálně se dotek a terapii chystá propojit účastí v 5 letém bodypsychoterapeutickém výcviku.