Ženská cesta extáze – cyklus 3 seminářů

Chcete v sobě probudit více vášně a tvořivé síly? Umíte se zastavit a užít si každý moment, tady a teď? Chcete svůj život víc prozkoumat a odhalit jeho tajemství? Odhalte s námi váš půvab, eleganci a styl. Pojďte se s námi vydat na cestu ženské extáze a obohaťte tak svůj život. Připravily jsme pro vás cyklus 3 seminářů. Každý se zaměřuje na jednu kostičku ve skládance vašeho bytí.

Cyklus 3 seminářů, které můžete absolvovat jednotlivě, ale i jako celý blok.

1. víkend – „Kdo je za zrcadlem? Dobrodružná cesta do nitra sama sebe“. Já, matka a sesterství. Zaměřeno na vztah sama k sobě, ke své matce a ženám ve vašem okolí

2. víkend – „Na tanec jsou potřeba dva“ – Posvátný sex a dech beroucí intimita. Zaměřeno na partnerství a vztah

3. víkend – „Odemykání orgasmického potenciálu ženského těla“. Moje tělo můj (posvátný sexuální) chrám. Zaměřeno na vztah z tělem a krásou.

1. víkend – „Kdo je za zrcadlem? Dobrodružná cesta do nitra sama sebe“

Já, matka a sesterství

Zaměřeno na vztah sama k sobě, ke své matce a ženám ve vašem okolí

Abych mohla žít v harmonických vztazích, musím nejdřív prozkoumat ten prazákladní milostný vztah – vztah sama k sobe, jehož kořeny vedou nejčastěji ze vztahu k mamince, a zároveň se odráží v tom, jak se chováme k dalším ženám. Co jsou zátěže, které nesu ze své rodové linie a které je na čase vrátit? Co jsou klenoty a dary které jsem zdědila o svých pramatek? Jak můžu vytvářet podpůrné a láskyplné vztahy se ženami ve svém okolí tak, abych mohla vybudovat základní zdroj ženské výživy – sesterský kruh? Co můžu udělat proto, abych vášnivě svedla tu nejpodstatnější osobu v mém životě – tu kterou vidím ráno v zrcadle? Přijďte se zoufale zamilovat sama do sebe!

Témata: sebehodnota, hranice, co jsou mé potřeby, přáni a sny, mé rodinné dědictví, co nesu v kostech, jak si přivlastnit poklady svého rodu, co jsou má omezení, a jak se dostat skrz ně; jak milovat sama sebe; překročení závislosti a hledaní autonomie, nacházíme nové zdroje potěšení, vášně a inspirace v sobě. Porozumění našeho vztahu k matce a blízkým ženám kolem nás. Prozkoumávání témat sesterství vs. soupeření.

Více informací naleznete zde: >

2. víkend – „Na tanec jsou potřeba dva“

Posvátný sex a dech beroucí intimita.

Zaměřeno na partnerství a vztah

Žití v páru je základním zdrojem radosti, a nebo trápení pro většinu žen a lidí vůbec. Jak ale žít v páru a sdílet opravdovou, hlubokou intimitu s dalším člověkem? Prozkoumáme téma polarit, mužského a ženského aspektu a vyzkoušíme, jak mohou nejlépe tančit spolu tak, aby vytvářely co nejhezčí konstelace. Společně se „prokoušeme“ hravě a s vášní těmi nejzákeřnějšími tématy, která kolem vztahu potkáváme. Půjdeme za stereotypy mužů z Marsu a žen z Venuše, abychom vytvořily můstky mezi námi – lidskými bytostmi, od dětství traumatizovanými, zpravidla s nulovým vzděláním v oblasti vztahů, které se upřímně snaží najít cestu k sobě.

Jen těžce jde změnit „toho druhého“. Vztahy můžeme začít měnit tehdy, až začneme měnit své vlastní postoje, zvyky a vzorce chování. Co mohu udělat JÁ dnes, abych se více otevřela hlubokému vztahu a začala „vysílat ty správné vlny“? Povíme si. Zkusíme to spolu!

Témata: alchymie vědomého vztahu, intimita, celistvost, kontrola a manipulace a jak ji přetvořit ke komunikaci a spolupráci, polarity, vedení a následování, vnitřní muž a vnitřní žena, uctění obou principů, možnosti vztahů, ve kterých můžeme žít, jak oživit jiskru, rituály pro ložnici, sundávání emočních brnění.

Více informací naleznete zde: >

3. víkend – „Odemykání orgasmického potenciálu ženského těla“

Moje tělo můj (posvátný sexuální) chrám.

Zaměřeno na vztah z tělem a krásou.

V dnešní době jsou na ženské tělo kladené téměř nesmyslné nároky – musí být krásné zdravé, výkonné zatímco je totálně podvyživeno ve smyslu spánku, potravy, dobré péče a hlavně kladného láskyplného vztahu. Zároveň vztah s tělem je zpravidla prazákladní stavební kostkou naší sebehodonoty, pocitu vlastní krásy a přitažlivosti a toho, jak komfortně se cítíme tady ve světě. Chceme-li prožívat extázi, musíme si dopřát prostor k vybudování a prohloubení úctyplného přijetí, obdivu, vděčnosti a radostného prožívání svého těla. Protože extázi stejně jako ostatní emoce prožíváme skrz tělo, jinak to nejde. Pojďme společně ukotvit svoji vědomou přítomnost v těle, tak abychom mohly vzkvést do plnosti svého extatického potenciálu a s lehkostí a radostí svádět realitu kolem svou pouhou existencí. Odhalíme společně širokou paletu tipů a triků k tomu, jak používat větší tělesné potěšení.

Témata: odhalení tajemství vašeho těla, probouzení jeho orgasmického potenciálu, prožívání emocí v těle, kouzlo vědomého doteku, zdobení a uctívání našeho těla, kouzlo svádění, naše skryté tváře, uzemňování, hranice.

Více informací naleznete zde: >

Kdy? 1.seminář 7. – 9. září 2018, 2. seminář 1.-3.3.2019, 3.seminář 12.-14.4.2019

Kde? Skalka 22

Cena: 3300 Kč

Ubytování na pokoji (včetně plné veganské penze) 1200 Kč

Speciální cena pro kněžky z našich výcviků: 2700 Kč

Cena při předplacení celého cyklu 3 seminářů: 7500 Kč

O lektorkách:

„Pro mne je „cesta extáze“ o návratu k úctě ke svému tělu, jeho cyklu a podstatě. Je o přijetí vlastního těla a vytvoření zdravých hranic, kdy dokážeme říci ANO ale také NE. Je to o otevření se naplno tomu, co nám přináší do života více radosti. Věřím, že vztah k vlastnímu tělu je základem sebelásky, která je základem všeho. Když začínáme vytvářet prožitek rozkoše ve vlastním těle, promítá se to jak do partnerství, rodiny práce a do všech rovin života.“ Lilia

„Pro mne je „cesta extáze“ cestou sama k sobě, k sebe-vědomí. Je to cesta, která podporuje moji ženskou stránku a vše co s ní souvisí. Zároveň je to o úctě k muži a mužskému principu obecně. Pokud si budeme dostatečně uvědomovat, jaké jsme, co máme rády a co naopak nechceme, budeme mít mnohem vyrovnanější vztahy s naším partnerem a vůbec naším okolím.“ Petra

Lilia Khousnoutdinova

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics. Právě druhý postgraduál v oboru Gender se rozhodla udělat jako vyvrcholení téměř desetileté práce se ženami v oblasti intimity a reprodukce. Už jako teenager se na Oxfordu začala zabývat otázkou lidských vztahů a sexuality a jak by se daly žít s větší hloubkou a naplněním. Od té doby kontinuálně cestovala po světe, aby vyhledala a mohla se učit přímo od světových špiček v tomto oboru.

Mezi její učitelé patří: David Deida, Shakti Malan, Barbara Carellas, od níž nese lektorský certifikát v systému Urban Tantra (R), London Fairie, Ruby May, Mantak Chia, Michael Odent, Janet Balaskas, Penny Simkin, Kathy Jones, Eleny Tonetti a další nespočet evropských učitelů .Primárně však v oblasti vtahů vychází z vlastní zkušenosti dvou manželství, fantastických a přátelských rozvodů a několika hluboce tranformačních milostných setkání, skrze které měla možnost poznat naprosto velké neznámé teritorium, o kterém se normálně nemluví.

Petra Cihlářová

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na podnikovou ekonomiku, management a lidské zdroje. Ve třiceti se jí převrátil život naruby, když si prošla nečekaným rozvodem a dostala se tak na cestu sama k sobě. Zájem o hlubiny lidské duše ji dovedl ke koučovacímu výcviku u Erickson international (koučink jako věda a umění, emoční inteligence, deep coaching) a dalším seminářů osobního rozvoje. V oblasti sexuality ji posunuly zejména semináře s Katinkou Soetens, oblast léčení emocí studovala u Kathy Jones. O síle doteku se dozvěděla u úžasné psychoterapeutky Květy Paluskové, u které dva roky studovala terapeutickou práci s dotekem a deep draining (speciální druh masáží zaměření na uvolňování emočních bloků) Momentálně se dotek a terapii chystá propojit účastí v 5 letém bodypsychoterapeutickém výcviku.