ECSTATIC BODY

mé tělo je

můj chrám

PRODEJ TOHOTO KURZU BYL UKONČEN

Čeká nás spousta zábavných technik, abychom nejen posílily a uvolnily, zharmonizovaly a vyrovnaly vlastní tělo, ale také k tomu, abychom si dopřály příležitost naplno procítit každou část svého těla a naučit se jej používat jako efektivní nástroje pro projevení své jedinečnosti a vytvoření hlubšího intimního kontaktu se sebou i s druhými.

MÉ TĚLO JE NÁSTROJ PRO PROJEVENÍ MÉ JEDINEČNOSTI

Ukážeme si, jak se naučit  používat naše tělo jako efektivní nástroje pro projevení své jedinečnosti a vytvoření hlubšího intimního kontaktu se sebou i s druhými.

Jóga - Judita

Tanec - Helena

Extáze - Lilia

Naše tělo je nástroj pro projevení naší jedinečnosti!

 

Pojďme o své tělo pečovat každý den, abychom mohli svůj život prožívat naplno!

 

3 hlavní sekce

jóga, tanec, extáze v těle. Každá z těchto sekcí je dále rozdělena podle témat a časové náročnosti.

Cvičení podle Tvých časových možností

Podle tvé aktuální situace a možností si vybereš techniky dlouhé 3-5 minut, 10-15 minu anebo 20-30 minut.

Tématické tělové okruhy

To, co nás nejčastěji trápí, jako rychlé probuzení energie v těle, snížení napětí, zlepšení nálady a rozpuštění emocí. Celkem 8 tématických okruhů souvisejících s naším tělem a emocemi.

Úvodní sebelásková lekce navíc

Jak přijímat své ženské tělo se vším všudy? Rituál uctění těla, Jedinečnost mého těla, Jak se neporovnávat s ostatními, ani sama se sebou...

Extatické tělo = ZDRAVÉ, PRUŽNÉ, SILNÉ TĚLO,

ve kterém volně proudí emoce, radost a život.

EXTATICKÉ TĚLO

Pojďme o své tělo pečovat každý den. Díky němu můžeme prožívat svůj pestrý život.

Tělo máme proto, abychom ho používaly, aby žilo, aby naplňovalo smysl, pro který vzniklo.

Pojď s námi své tělo rozpohybovat tak, abys cítila každou buňku, abys cítila život ve svém těle a hlavně cítila radost z toho, že jsi naživu a že jsi naživu právě díky svému úžasnému tělu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ECSTATIC BODY= 

MINIMÁLNÍ SNAHA+MAXIMÁLNÍ ÚČINEK

Většina z nás víme, že naše tělo si zaslouží čas a pozornost, abychom ho mohly udržovat ve zdraví, kráse a celistvosti. Avšak zároveň v moderním světě zrovna času máme často velmi málo. Mnoho z nás chceme nebo i snažíme se dělat nějaký fitness, tanec, jógu, chodíme do posilovny... Avšak moje zkušenost byla taková, že málokde jsem dokázala najít výcvikové programy, které šly dobře zkloubit s mým velmi intenzivním pracovním životem. Zároveň, přiznám se, jsem celkem líná a principiálně nepodporuji militantní fitness- cvičení jako vše v životě chci dělat s radostí. Vím, že s tímto problémem se potýká více žen. Kde najít cvičení, která jsou efektivní, krátká a zábavná?

Na základě zkušeností třech lektorek v oblasti tělesné kondice Vám přinášíme přesně toto - ECSTATIC BODY: Program pro ženy, které mají málo času, ale chtějí, aby péče o tělo byla radost a rády by měly zdravé, krásné a extatické tělo.

CO NABÍZÍ PROGRAM

ECSTATIC BODY?

Program se skládá ze tří částí: Tanec, jóga a extatická cvičení. V každé části najdete různé kategorie cvičení rozdělené podle témat a časových možností. Ať už máte tři minuty nebo dvacet minut, můžete si u nás najít cvičení, které dokonale zapadne do Vašeho intenzivního časového harmonogramu.

V různých etapách života řešíme odlišné otázky. U nás si můžete vybrat příslušná tématická cvičení, která Vás nejlépe podpoří ve Vašem aktuálním stavu - pomohou se zbavit zátěže a nebo otevřít nové horizonty tělesných prožitků.

Naše cvičení jsou založena na principech:

ÚČINNOST, RADOST Z PROŽITKU A
CELISTVÝ PŘÍSTUP

Věříme, že pro komplexní péči o tělo je potřeba uvolňovat nejen fyzický stress, ale i stress emoční.
Program tak pracuje s principy fyzické kondice a psychické pohody.

“Dance, when you’re broken open. Dance, if you’ve torn the bandage off.

Dance in the middle of the fighting. Dance in your blood.

Dance when you’re perfectly free.”

 

– Rumi

3 SEKCE

Jóga

Jóga je jednota - jednota síly a pružnosti nejen tělesné, ale také psychické. Jóga se neodehrává pouze onu chvilku, kdy jí zrovna provádíme, ale stává se způsobem našeho života a především způsobem myšlení. Radost, lehkost, pružnost, síla a přítomný okamžik v těle, v srdci i v mysli. Jóga spojuje radost z toho, že žiju, s vnitřním klidem a hlubokou moudrostí.

Tanec

Tanec nám dovoluje udržovat krásnou ženskou linii, avšak zároveň tanec vytváří prostor, ve kterém můžeme vyjádřit do formy to, co zažíváme uvnitř. Poznat a prožít nové tvary, nálady, rytmy, pocity a poznat tak nové části sebe sama. Tanec je jako plátno nebo jeviště, kde si můžeme dovolit tvořivě zkoumat prožitky a prostory, které jsme do teď považovaly za cizí.

Extáze v těle

Syntéza katarzních, prožitkových a pohybových cvičení, která jsou zaměřená na principech důvěry, intimity, propojení emocí a pohybu, kontaktu a neverbální komunikac a na principu vedení a následování. Jak dát prožitek do pohybu, jak prožívat více kontakt a doteky a jak se pomocí tělesných prožitků zbavit emočních zátěží.

 

PROČ SI NAŠE TĚLO ZASLOUŽÍ HÝČKAT?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Naše cvičení v programu Ecstatic Body jsou založená na principech:

ÚČINNOSTI, RADOSTI Z PROŽITKU A
CELISTVÉM PŘÍSTUPU.

KDO MĚ POVEDE?

Judita Berková

Certifikovaná lektorka jógy se specializací na powerjógu (slovo power zde znamenajíc nejen sílu fyzickou, ale i tu vnitřní :-)). Učí jógu každý den v Praze a příležitostně také v rezortu Sv. Kateřina. Prošla přes sólovou dráhu baletky a tanečnice Teplického divadla, přes vyučování airobiku v USA, až k józe, do které se bezhlavě (doslova) zamilovala. Spoluzakladatelka projektu La Que Sabé, který je z velké části věnován právě přijetí a péči o ženské tělo, v jehož rámci vede ženské kruhy, meditaci a samozřejmě i jógu.

Helena Bartlová

Tanečnice, lektorka Pilates, pedagog a terapeutka Psychobaletu. Vystudovala Taneční katedru HAMU (obor Pedagogika tance), absolvovala výcvikový sebezkušenostní a teoretický program Taneční terapie pod vedení Miriam R. Berger v USA, metodu One Brain, taneční integrovaný workshop s britskou taneční skupinou CandoCo, metodu Etikoterapie a Kineziologie. Jako choreografka spolupracovala s pražskou DAMU a Bohnickou divadelní společností, věnuje se vědecko-výzkumné činnosti v oblasti Psychobaletu a Taneční terapie.

Lilia Khousnoutdinova

Zakladatelka projektu Cesta Extáze, Ženské příběhy a dalších iniciativ zaměřených na zkoumání a podporu svobody a kvality ženského prožitku. V rámci studií genderových studií se věnovala tanci a pohybovým cvičením jako metodě posílení komunity a reintegrace žen po násilných epizodách. Začínala baletem, pokračovala modernou, břišnými a oritentálními tanci, salsou a v dnešní době tančí zouk a miluje kontaktní improvizaci. Certifikovaná lektorka Urban Tantra, těhotenské jógy, metody Birth into Being, tantra masáží etc.

CO SE O NÁS ŘÍKÁ?

O Heleně: Helena žije to, co káže. Její přístup je plný emocí a ženské moudrosti a zároveň je cítit, že je založený na mnoholetých odborných zkušenostech v oblasti techniky tance. Její vlastní grácie a dokonalost pohybu svědčí o tom, že je žena na pravém místě. Svým přístupem provádí za hranice našich známých tělesených i emočních omezení, otevírá a ukazuje nové prostory.
Aisha
O Lilii: Vyslechla jsem přednášku, ale nejvíc mě uchvátil Váš tanec. Ta ženskost, nádhera, hrdost - netančila jsem, jen jsem byla unešená Vámi a velmi dojatá. Jednou bych také chtěla zářit a tancovat bez zábran, být hrdá na svou ženskost...
Šárka
Juditko, ještě jednou musím poděkovat za cvičení jogy. Je těžké nastavovat ty správné zvyky, ale tvoje nadšení a prožívání cvičení je nakažlivé. Už jsem zažila hodně učitelek, ale jogínky jsou většinou suchopárné a nudné. Ty to opravdu žiješ a učíš to i nás, užívat si to tělo. Navíc nikdo nevidí, že mi ty pozice tak krásně nejdou a ty co mi dělají dobře si stopnu a užívám si je jak dlouho chci 🙂 Joga se vám opravdu povedla!!! a ještě si užijeme atmosféru indie (nebo kde to jste:-) Díky, díky. Pěkný den, Lenka
Lenka
O Juditě: Tak charismatickou jógu jako je ta Tvoje jsem zatím u nikoho nezažila, když to tak můžu porovnat. Takže jsem ráda, že jsem kdysi poprvé šla na jógu zrovna k Tobě
Maryia Y.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Yoga life - happy life." Indický jogín

"Vám se to říká! Pochybuji, že to bude mít nějaký smysl pro mě, jsem normální ženská a nemám modelkovou postavu..." 

VÁM SE TO ŘÍKÁ...

Tento program je navržen nejen pro ženy v konkrétní věkové kategorie či konfekční velikosti. Naopak, snažily jsme se přijít na maximálně efektivní a co nejvíce univerzálně platné recepty. Věříme totiž, že dokonalá postava je ta, kde je tělo ve zdravé rovnováze a to může mít u různých žen různé formy.

Nepomůžeme Vám tedy dosáhnout nějakého "ideálu" fyzických proporcí, protože na něj nevěříme.

Podpoříme Vás však k tomu, abyste se dostaly do tělesné formy, která je v dokonalé rovnováze a provedeme Vás cestou, jak tuto svou unikátní formu s láskou a vděčností nejen příjímat, ale i zbožňovat.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

RADOST PRO VŠECHNY ŽENY!

Každá žena si zaslouží cítit ze svého těla radost a živost a užívat si
všechny možnosti prožitků, které nabízí - NAPLNO!

ZA SVOU PRACÍ
SI STOJÍME

Za svou prácí si stojíme. Buď budeš spokojená a
nebo Ti vrátíme peníze.

 

Na vyzkoušení Ecstatic Body
máš celé dva týdny!