Registrace do programu Ecstatic Wisdom

Ecstatic Wisdom má 4 sekce

Ženské tělo

Moudrost pradávných žen
Co nám maminky a babičky neřekly? Ženské tělo je plné mystérií a my je umíme užívat ke své síle.  Moudrost pradávných žen

Novodobé rituály

Každá žena umí kouzlit
Rituál Ti pomůže vystoupit z každodenní rutiny a obohatí Tvůj život o hloubku a plnost přítomného okamžiku.

Kdo jsem já?

Jsem moc a to je v pořádku
Dovolit si být vším tím, co jsem? Žena je rozmanitost, chaos a vír života. Taková bude na ostatní vždy moc. 

Život v Extázi

Sny mě vedou
Zhmotni své nejodvážnější sny. Osobní tajemství Cesty Extáze jak na to. Pozor, přísně tajné!

Každá sekce je rozdělena do kapitol a obsahuje
neskutečné množství inspirace, nápadů a úkolů,
které změní život každé ženě,
která už má dost všední rutiny.

Objednávkový formulář

Chci prožívat vše v plnosti, sytosti a hojnosti!
Chci expandovat do všech svých rovin a hloubek.

Reference

Krásna, slobodná dýcha z Vás voľnosť nádherná ženskosť, pre mňa ste vílou , ktorá pomáha ženským dušiam prejaviť sa.. ďakujem
Gabriela Ch.
"Myslím, že ten poslední rituál zapracoval, konečně se zrodil asi vztah, jsem po uši zamilovaná a zdá se že je to oboustranné :))) tak děkuji !"
J.
Mila Lili, diky za vse. Citim se obohacena a jaksi nova. Pobyt se skutecne jevil delsi i proto, ze se otviralo tolik ruznych rovin. Postupne, svym tempem tak, aby mi byla dana moznost neco prozit, uvedomit si, vyrust. Citim se nyni celistvejsi, vice podobna svoji prave Podstate. A za to vse citim velikou vdecnost. Osobne se me nejvic dotkla Chalice Well, vnimala jsem ji jako nezmerne srdce pulsujici do celeho sveta. Dulezite pro me bylo i setkani s Ritou, i kdyz tezko dokazu pojmenovat proc. A pak ty 🙂 a tvuj synek Leo lilik 😀 ted kdyz cekam sve prvni, byl to ohromny zazitek sledovat te, tvou trpelivost, tve hranice. Moc dobrych prikladu materstvi kolem sebe nemam a tvuj způsob pece mi prisel prima. Vidim, ze i s malym clovickem se da zit... 😀 Pripominky nemam zadne, program mi prisel vyvazeny, dostatek prostoru pro sebe, ubytovani nadstandardni.
Renata
"Něco tak líbezně krásného se mnou zůstane navždy."
Marika
Cítím opravdu silnou rezonanci s tím, co tady slyším. Mám pocit, jako bych to všechno dávno pradávno věděla, jen jsem na to snad někdy někde zapomněla. Děkuji Lilii za její vědomosti a za to, že to dokáže úžasně podat. A děkuji také své Duši, kterou to sem tolik táhlo 🙂 Už vím, že to byl správný krok. Přeji nám všem extatičkám 🙂 , aby nás tato cesta dovedla k vyléčení. S láskou!
Milena
Aj ja dakujem za sprostredkovanie krasnych zazitkov a posilnenie vnutornej zenskej sily. Zaroven ti dakujem za inspiraciu, si velmi inspirativna a krasna zena.
Magda
"Zdravím Lili, chci moc poděkovat za včerejší mystický večer. Procházím teď nelehkým životním obdobím a včerejší rituály byly úplný balzám na mojí bolavou duši. Znovu jsem objevila silu ženy a její nespoutatelnost! Tak třikrát hurá!!! A tisíckrát děkuji !!!"
Hanka
"Milá Lili, chci ti ještě jednou moc poděkovat za nádherný dar, který jsi mi dala prostřednictvím pouti do Glastonbury. Pro mne se tam odehrálo 2. největší misterium mého života. Tím prvním bylo živé setkán se Smrtí. Nyní jsem se setkala s Láskou. Jsem naplněna radostí, pokorou a neskonalou vděčností. Ještě jednou děkuji." S láskou Věra
Věra

Činíme Dobro

Dělíme se aneb how we share the Love! 

12% z veškerého prodeje online programů

Cesta Extáze dáváme na charitativní účely:

KILA GOMPA: Projekt na podporu ženského kláštera

Garance kvality

100% spokojenost našich žen
je pro nás samozřejmostí. 

Pokud se Vám CESTA EXTÁZE nebude z jakéhokoli důvodu líbit, napište nám do 14 dnů od Vašeho vstupu na CESTU EXTÁZE  a my Vám obratem vrátíme všechny peníze. 

Podpora

Potřebuješ s něčím pomoci,
nebo chceš s námi sdílet?

Těší se na tebe Mirka na emailu

info@cestaextaze.cz