„Jí se to říká“

„Jí se to říká“, ona se má líp, má lepší podmínky, možnosti, lidi okolo sebe, více peněz, více … než JÁ. Také to tak někdy cítíš?

Neberme si inspiraci jen skrze shazování a snižování výsledků, když nevidíme tu cestu druhého. Pojďme se na to podívat jinak. Pojďme se podívat na úspěchy žen okolo nás jako na inspiraci toho, že my to můžeme zvládnout také. Není ale třeba vůbec dělat totéž a nastavovat si podobné podmínky.

Protože každá z nás chce přeci ve svém životě něco jiného. Pojďme si uvědomit, co to je a zároveň přijmout i ten fakt, že opravdu na to tu energii máme…to zvládnout.

I ty si můžeš dovolit snít víc a nestavět si zbytečné hranice a překážky svým vizím.

Přestaň vysvětlovat, proč to nejde Místo toho pojď hledat, jak to zvládnout. Chceš to? Pojď si pro to !!! Vykroč, první krok spolu s rozhodnutím, že ANO CHCI TO A JDU K TOMU

A zároveň si uvědom své strachy, proč tam jsou? Kde jsem neopečovaná, kde jsem si nedala prostor pro sebe a neucitila jsem sama sebe za to jaká jsem.

Když se opečuješ, budeš věnovat sama sobě, budeš mít i energii a světlo na své cestě.

 

A jestli chceš zažít inspirativní a podpůrnou ženskou komunitu, můžeš se přidat do ECSTATIC CLUBU mezi mnoho žen, které umí držet bezpečný ženský prostor pro rozvoj každé ženy.

S pravidelnou  MĚSÍČNÍ porce online inspirace, ženské podpory a sdílení.

Ecstatic Club je místo pro ženy, které se rozhodly probudit svůj vnitřní potenciál.

Je to prostor, kde se můžeme vzdělávat, inspirovat, probudit svoji duši, najít životní balanc, budovat láskyplné vztahy a spolehnout se na oporu dalších žen.

Každý měsíc na Tebe čeká velká porce podpory, inspirace a motivace, díky které pocítíš skutečnou, trvalou změnu ve svém životě.

Najdi i Ty svůj klíč k extatickému životu!

A vybuduj společně s námi podporující online sesterský  kruh vědomých žen