Extatický život snů?

Podělím se o své recepty...

Ecstatic Wisdom

(Původní název programu je Cesta Extáze, který najdete i ve videích.)

Nauč se udělat z každého okamžiku života
posvátný moment plný síly a vášně! 

Extatická životní moudrost - to je online program Ecstatic wisdom.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co to vlastně znamená
žít v Extázi?

 • žít svůj život naplno v každém okamžiku
 • cítit vášeň v každé buňce svého těla
 • uvědomovat si kouzla, která mám k dispozici ve svém těle
 • uvolnit se a nechat se vést svým skutečným "já"
 • být na ostatní "moc" a nestydět se za to
 • dělat vědomá, "bláznivá" rozhodnutí, kterých nebudu nikdy litovat
 • mít odvahu a podporu druhých žen
 • plnit si i ty nejodvážnější sny

Ecstatic Wisdom má 4 sekce

Ženské tělo

Moudrost pradávných žen
Co nám maminky a babičky neřekly? Ženské tělo je plné mystérií a my je umíme užívat ke své síle.  Moudrost pradávných žen

Novodobé rituály

Každá žena umí kouzlit
Rituál Ti pomůže vystoupit z každodenní rutiny a obohatí Tvůj život o hloubku a plnost přítomného okamžiku.

Kdo jsem já?

Jsem moc a to je v pořádku
Dovolit si být vším tím, co jsem? Žena je rozmanitost, chaos a vír života. Taková bude na ostatní vždy moc. 

Život v Extázi

Uvolni se a žij
Zhmotni své nejodvážnější sny. Osobní tajemství Ecstatic Wisdom, jak na to. Pozor, přísně tajné!

Každá sekce je rozdělena do kapitol a obsahuje
neskutečné množství inspirace, nápadů a úkolů,
které změní život každé ženě,
která už má dost všední rutiny.

Extatický život snů?

Podělím se o všechny své osobní recepty,
jak si vytvořit život v Extázi. 

Menstruace

úctyplné a moderní menstruační pomůcky, oslavy kolem menstruace, mystéria ženské krve, menstruace jako ženská cesta k sebepoznání

Sexualita

záhada ženské sexuality, poznání svého těla, alternativy antikonecpce, zdravé hranice, plné spektrum ženského orgasmického potenciálu (ano, je jich více)

Porod

strach z porodu, jak se srovnat s potratem, jak se nejlépe připravit, orgasmický porod - je to vůbec možné?, role partnera při porodu,  koho si vzít k porodu, realita mateřství 

Přechodové rituály

iniciace spojené s ženským tělem – menarché, porod, přechod, zasvěcení do dalších rovin ženství, které si zaslouží oslavu v kruhu žen. 

Staré pohanské oslavy

nám poskytují prostor pro to, abychom uctili měnící se přírodu, koloběh života, napojili se na roční období a poděkovali za bohatou úrodu.

Rituály luny

od pradávna hraje měsíc v životě ženy důležitou roli – je těsně spjat s měsíčním cyklem v těle každé zeny – s menstruací. Jak využit silu měsíce pro podporu vlastního záměru?

Co je to "moje"?

není  jedna "správná"cesta, jen ta moje. Jak použít vlastní tělo a intuici jako kompas, abych objevila svou jedinečnou podstatu a žila jí naplno.

Růže není Lilie, ani šalvěj

neexistuje žádná univerzální pravda, jak se respektovat v odlišných volbách a nebýt ohrožena, když to někdo žije jinak.

Sesterství

když jsem spokojená sama se sebou a zářím naplno ve své jedinečnosti, mohu se radovat z úspěchu jiných žen, podporovat je a vytvářet efektivní hvězdné konstalace spolupráce.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

4 Milníky Ecstatic Wisdom

Informace k video-programu Ecstatic Wisdom v krátkém videu. Aneb o čem je vlastně celý program,  do kterého chci vstoupit?

Za čím si stojíme?

 • Menstruace je dar
  se kterým umím kouzlit
 • Ženská sexualita
  je něco víc, než dosahování orgasmů. 
 • I porod
  může být extatický.
 • Žena umí kouzlit
  a rituál jí v tom pomáhá. Nakouzlit si do života nové Extatický prožitky je zábava. 
 • Umíme se zastavit
  a chvíli nebýt "produktivní". Umíme najít vnitřní kompas a poznat to, co doopravdy chci. 
 • Ženské tělo
  dává signály, kterými se můžeme řídit a konečně jít tou svou unikátní cestou.
 • Každá žena
  může objevit "to své" a nabídnout to světu.
 • Život v Extázi
  není mýtus ani legenda, život v Extázi je naše ženské privilegium. 

Jak to bude probíhat?

Program

Program je navržen tak, abys postupovala od základu, od těla, přes rituály (život je posvátný), svou jedinečnost (jsem na ostatní moc a je to v pořádku), až po Život v Extázi (k čertu se štěstím, chci žít v Extázi). 

Postup programem

Postupovat programem budeš ve vlastním tempu a plnit při tom úkoly a doporučení, která si můžeš ve členské sekci stáhnout v pdf (některé úkoly jsou opravdu peprné :-)))).

Videa

Videa jsou 10-25 minut dlouhá a dohromady jich je 28 (plus spoustu bonusových videí na téma: Ženská krása, Jak se řeší ženské konflikty,záznam ze semináře Cesta Extáze, Potratový rituál, Život mi začal v padesáti) a dále s námi můžete oslavit rovnodennosti a slunovraty v dalších bonusových videích. Celé Ti to zabere tak měsíc, ale přístup do členské sekce budeš mít 2 roky.

Záznam z online konference

Záznam z 5 členských online konferencí, kde jsme odpovídaly na vše, co ostatní členky během programu napadalo.

Je to vůbec možné?

 • umět zacházet se svou menstruací jako s posvátným darem? 
 • umět se vyčistit a vytvořit prostor pro nové prožitky? 
 • umět beze snahy zhmotňovat svá přání? 

Ano, protože jsi žena!!!

Bonusy

Připravily jsme pro Tebe
10 krásných bonusů!

Pssss: Nemohly jsme se v jejich vytváření vůbec zastavit, takže přibyly ještě další 😉

Záznam ze semináře

Natočily jsme pro Tebe část live semináře "Ženská Cesta Extáze" o tom, jak dýchat tantrickým dechem a získat tak sexuální energii použitelnou pro cokoli. Nemusíš na seminář jezdit, budeš ho mít u sebe.

Záznam z video konferencí

V 5 záznamech z live konferencí z roku 2016 jsme odpovídaly na vaše dotazy. Ve video-konferenci jsme všechna témata probraly zepředu i zezadu, beze studu a bez předsudků. Jsme v tom přece společně!

Bonusová videa k 4 svátkům Kola roku

Ostara, Litha, Mabon a Yule. Jarní rovnodennost, letní slunovrat, podzimní rovnodennost a zimní slunovrat. Témata těchto svátků probereme v 10 bonusových videí.

Ženská krása

Bonusové video pojednávající o ženské kráse. Je to téma, které inspiruje, provokuje a dodává šťávu a v Ecstatic Wisdom rozhodně nemůže chybět.

Ženský kolektiv

V bonusovém videu se budeme zabývat tím, jak předejít neshodám v ženském kolektivu. Jak se mohou ženy vzájemně podpořit a přestat spolu soutěžit.

Reference

Co říkají ženy, které jsou v Ecstatic Wisdom
a jiných programech Cesty Extáze?

S programem Cesta extáze jsem nesmírně spokojená a musím říct, že jste odvedly úžasnou práci. Hodně informací, krásné webináře :-). Jsem velmi spokojená.
Alena
Nádherné,vzorce ničiace vídeá. A úplne najlepšie na tom je,že z hĺbky svojej duše cítim, že všetko čo Lilia hovorí je pravdivé. Úplne sa nadšením chvejem a som šťastná, že ku mne mohli prísť tieto informácie. Liliin prejav je pre mňa neuveriteľne príťažlivý, ľahko zrozumiteľný a všetko co vysvetľuje podáva tak, že mám pocit, že sa mi to ukladá priamo do kostí a buniek. Ďakujem Lili a želám krásne dni. Ivana
Ivana
Milé ženy Lili a Judito! Cítím extázi!!!! To je mazec!!! Musím říct, že provázanost přírody s námi, jak o ní Lili ve videích pořád mluví - je tak nádherná, že mě mrazí po zádech a chce se mi brečet. V Lili slovech je cítit úcta k životu a respekt - nádhera. Úcta k přírodním silám. Jak krásně o tom všem mluví - jak je vlastně všechno přirozené a krásné a hlavně V POŘÁDKU. Mega to se mnou rezonuje a probouzí něco, co jsem dříve "nemohla" - bála se toho, co by řekli ostatní, nikdo takový není a nic takového nedělá...bála jsem se svojí síly a být sama sebou, chtěla jsem vyhovět ostatním, aby měli hodnou holčičku a aby okolí bylo spokojené... Dělám k tomu ještě Mohendžodáro, takže když to všechno sečtu, je to hustý a osvobozující. Musím říct, že se mé vnímání života naprosto změnilo. Prostě to vylezlo a já cítím nádheru, život, propojenost. Je to mazec. A moc by se mi líbilo, kdyby nás bylo co nejvíc... Na ženský kruh se moc těším - rituály se mnou VELMI zarezonovaly, nádherné, extatické, důležité a úplně zapomenuté v "běžném" životě. Jsem nadšená a v extázi, že jsem se na vás napojila a šla do toho ( i když jsem řešila finanční stránku). Informace jsou cenné. DĚKUJI!!! Mějte se extaticky, s láskou Saša
Saša
Cítím opravdu silnou rezonanci s tím, co tady slyším. Mám pocit, jako bych to všechno dávno pradávno věděla, jen jsem na to snad někdy někde zapomněla. Děkuji Lilii za její vědomosti a za to, že to dokáže úžasně podat. A děkuji také své Duši, kterou to sem tolik táhlo 🙂 Už vím, že to byl správný krok. Přeji nám všem extatičkám 🙂 , aby nás tato cesta dovedla k vyléčení. S láskou!
Milena
Děkuji moc za krásná, jemná, hluboká videa ... 🙂 Nádhera. Velmi inspirující. Sama jsem ještě nerodila a tak je tu pro mně mnoho nového a zajímavého. 😉 Krásně to doplnilo DVD "Porod jak jej známe" - které mi přišlo jako bonus a dáreček zrovna ve chvíli, kdy mě to moc potěšilo a udělalo velkou radost. Moc děkuju. 🙂 Moc děkuji Lilii za osobní hluboká sdílení. Sama jsem na cestě tantra jógy pro ženy, Mohendžodáro a proto jsem zvolila tento program a úžasné. Extáze. 😉 Pro ještě větší prohloubení.
Dana Anastázie
Milá Mirko, Lili a všechny holky Avalonky, už je to měsíc, kdy jsme začaly společně vychutnávat úžasnou energii a místa Avalonu. Ještě teď je pro mě vše živé a čerpám z nabitých zkušeností a síly v každodenním shonu. To krásné světlo a teplo uvnitř, které jsem díky Vám všem znovu objevila, mi pomáhá překonat méně i více náročné chvilky a všechno se zdá být o dost jednodušší.
Markéta
Mila Lilia, vcera sme sa uz nestretli,aby sme sa rozlucili a podakovali este raz za uzasny tyzden s Vami tak to chcem urobit touto cestou. Nie len Avalon ako miesto,ale aj ty so svojim vyzarovanim, mudrostou,priatelstvom a inspiraciou sposobili,ze sme sa citili nadherne a uvolnene.Prisli sme naplneni cistou a krasnou energiou,ktoru stale vnimame.
Ivana
Jsem mo šťastná, že jsem se rozhodla jít Cestou Extáze. Tolik odvahy, osobní odpovědnosti, kreativity a vášně co teď žiji, jsem si nedokázala ani ve snu představit. Mod děkuji! Zároveň chci poděkovat za krásný dopis podporující moji Cestu Extáze. Velmi mě to dojalo. S láskou a vděčností k Tobě Lili, jsi vyjímečná a inspirující žena se vším všudy.
Katka
Milujem cestu extáze, nádherne ste to spravili ženy a tvorte ďalej ďakujem ďakujem ďakujem 🙂 Lili je skvelá, ďakujem, že je hovorí tak, ako hovorí a všetko čo hovorí, žije a tvorí ide do hĺbky a pravdy a to všetko v kráse, obe ste nádherné. Lubiiiiiiiim! s láskou
Martina
"Zdravím krásné ženy, cítím hluboký vděk, za všechny informace, které jsem se dozvěděla v tomhle online programu. Pro mě to bylo obrovským přínosem. Vytvořila jsem si pozitivní vztah k menstruaci, dozvěděla jsem se zajímavé informace o porodu. Začala jsem praktikovat rituály (zatím sama) a mám z toho obrovskou radost. Začínám si konečně uvědomovat o čem ten život je. Cítím, že chci roztáhnout svá křídla a začít žít svůj život v Extázi. Děkuji za vše s Láskou Kari​"​
Kari
Jsem z toho už ted moc nadšená! Je to úžasný program!
Štěpánka
Jsem moooooc ráda, že jsem společně s vami na cestě extáze a jsem za to a za ostatní ženy moc vděčna. Knihu Ženské příběhy, kterou jsem dostala v balíčku, hltám jedním dechem a prožívám a prociťuji ji ❤... Už dlouho jsem (takto často) nebrečela... Je nádherná, pravdivá, léčivá, inspirativní, jemná i tvrdá, ženská, hravá a zábavná, smutná i veselá... prostě jako my ženy.
Petra
Milá Lili, děkuji Ti za online program Cesta Extáze a sobě za to, že jsem se do něj přihlásila. Shodou okolností ke mně přišel právě v době, kdy jsem začala zjišťovat (pokolikáté v životě už?), že pro ženu je nejdůležitější znát sebe, vědět kdo je a kam směřuje, mít se ráda taková jaká je a nebát se projevit svou přirozenost, umět postavit se sama za sebe a mít se na prvním místě. Tvůj program mi definitivně otevřel oči. Líbí se mi, jak je program koncipován, tj. začít u těla a postupně přejít k rituálům a duchovnější práci. Myslím si, že právě tělo je ten pevný základ, na kterém je třeba stavět, tam je ten zdroj síly, důvěry, uvědomění a sebejistoty. Přeji krásné předvánoční dny a ještě jednou děkuji. S pozdravem, Eva Ch.
Eva
Milá Lili, moc Tě zdravím a objímám z Prahy. Chci ještě jednou moc poděkovat z a úžasný čas v Avalonu. Jsem stále tam a ještě pořád plynu na ženské vlně a koupu se v té energii. Je zajímavé sledovat, jak se na mě dívá moje okolí a známí, takže Avalon fungujeJ) Jsem moc ráda, že jsem tohle mohla zažít se vším všudy.
Helena
Milá úžasná Lili.... Moc bych ti chtěla poděkovat za dny prožité s tebou v Glastonbury... Od té doby se mi děje spousta moc krásných věcí...:-) Ač to pro mě bylo vše nové a cítila jsem tu zaseklost v sobě,strach z toho být sama sebou,uvolnit se ... Celá ta naše skupinka byla tak kouzelná že není dne abych si naši cestu nepřipomněla...
Martina

Kolik  program stojí?

program Ecstatic wisdom včetně všech bonusů si můžeš dopřát za cenu:

3 700 Kč vč. DPH

100% Spokojenost

našich žen je pro nás
samozřejmostí!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pokud se Vám ECSTATIC WISDOM nebude z jakéhokoli důvodu líbit, napište nám do 14 dnů od Vašeho vstupu do ECSTATIC WISDOM a my Vám obratem
vrátíme všechny peníze. 

Činíme dobro - Dáváme dál

Dělíme se aneb how we share the Love!

12 % z veškerého prodeje online programů Cesty Extáze dáváme na charitativní účely:
KILA GOMPA: Projekt na podporu ženského kláštera a další projekty...

Chci prožívat vše v plnosti, sytosti a hojnosti!
Chci expandovat do všech svých rovin a hloubek.

Potřebuješ s něčím pomoci,
nebo chceš s námi sdílet?

Těší se na tebe Mirka na emailu

info@cestaextaze.cz