Kapitola Ecstatic Wisdom:
Kdo jsem já?

Jsem na ostatní moc!
A je to v pořádku!

  • Žijeme-li naplno a upřímně svůj unikátní potenciál, jsme nejvíce užitečné jak samy pro sebe, tak pro svět.
  • Tak pojďme společně hledat - každá svou vlastní - cestu. A zároveň se uctívat a podporovat vzájemně ve své dokonalé různorodosti. 

Femme Fatale

Jsem jedinečná
Růže není Lilie, ani šalvěj: neexistuje žádná univerzální pravda, jak se respektovat v odlišných volbách a nebýt ohrožena, když to někdo žije jinak ...

Kněžka

Jsem jedinečná
Sesterství: když jsem spokojená sama se sebou a zářím naplno ve své jedinečnosti, mohu se radovat z úspěchu jiných žen, podporovat je a vytvářet efektivní hvězdné konstalace spolupráce.

Bojovnice

Jsem jedinečná
Co je to "moje"?: není  jedna "správná"cesta, jen ta moje. Jak použít vlastní tělo a intuici jako kompas, abych objevila svou jedinečnou podstatu a žila jí naplno.

Protože být svá v dnešní společnosti není vždy snadné.
A právě proto potřebujeme kolem sebe komunitu naprosto odlišných, ale oddaných a podporujících žen,
které nám mohou neustále připomínat, že:

"Jsi jiná a je to v pořádku"

Směrnice v sobě

Často jsme zvyklé spoléhat na externí autoritu, na šablony "jak správně být ženou" a hledáme odpovědi všude možně, jen ne u sebe.

Tady společně najdeme směrnice v sobě - co je ta moje unikátní cesta. 

Garance kvality

100% spokojenost našich žen
je pro nás samozřejmostí. 

Za svou prácí si stojíme. Buď budeš spokojená a nebo Ti vrátíme peníze.
Na vyzkoušení emočního detoxu máš celý týden!

Sdílení

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak jsem se náhodou ocitla v Extázi

Krátké sdílení jedné pikantnosti z natáčení Cesty Extáze

autor: Judita Berková

Co říkají

ženy, které jsou na Cestě Extáze?

Krásna, slobodná dýcha z Vás voľnosť nádherná ženskosť, pre mňa ste vílou , ktorá pomáha ženským dušiam prejaviť sa.. ďakujem
Gabriela Ch.
"Myslím, že ten poslední rituál zapracoval, konečně se zrodil asi vztah, jsem po uši zamilovaná a zdá se že je to oboustranné :))) tak děkuji !"
J.
Mila Lili, diky za vse. Citim se obohacena a jaksi nova. Pobyt se skutecne jevil delsi i proto, ze se otviralo tolik ruznych rovin. Postupne, svym tempem tak, aby mi byla dana moznost neco prozit, uvedomit si, vyrust. Citim se nyni celistvejsi, vice podobna svoji prave Podstate. A za to vse citim velikou vdecnost. Osobne se me nejvic dotkla Chalice Well, vnimala jsem ji jako nezmerne srdce pulsujici do celeho sveta. Dulezite pro me bylo i setkani s Ritou, i kdyz tezko dokazu pojmenovat proc. A pak ty 🙂 a tvuj synek Leo lilik 😀 ted kdyz cekam sve prvni, byl to ohromny zazitek sledovat te, tvou trpelivost, tve hranice. Moc dobrych prikladu materstvi kolem sebe nemam a tvuj způsob pece mi prisel prima. Vidim, ze i s malym clovickem se da zit... 😀 Pripominky nemam zadne, program mi prisel vyvazeny, dostatek prostoru pro sebe, ubytovani nadstandardni.
Renata
"Něco tak líbezně krásného se mnou zůstane navždy."
Marika
Cítím opravdu silnou rezonanci s tím, co tady slyším. Mám pocit, jako bych to všechno dávno pradávno věděla, jen jsem na to snad někdy někde zapomněla. Děkuji Lilii za její vědomosti a za to, že to dokáže úžasně podat. A děkuji také své Duši, kterou to sem tolik táhlo 🙂 Už vím, že to byl správný krok. Přeji nám všem extatičkám 🙂 , aby nás tato cesta dovedla k vyléčení. S láskou!
Milena
Aj ja dakujem za sprostredkovanie krasnych zazitkov a posilnenie vnutornej zenskej sily. Zaroven ti dakujem za inspiraciu, si velmi inspirativna a krasna zena.
Magda
"Zdravím Lili, chci moc poděkovat za včerejší mystický večer. Procházím teď nelehkým životním obdobím a včerejší rituály byly úplný balzám na mojí bolavou duši. Znovu jsem objevila silu ženy a její nespoutatelnost! Tak třikrát hurá!!! A tisíckrát děkuji !!!"
Hanka
"Milá Lili, chci ti ještě jednou moc poděkovat za nádherný dar, který jsi mi dala prostřednictvím pouti do Glastonbury. Pro mne se tam odehrálo 2. největší misterium mého života. Tím prvním bylo živé setkán se Smrtí. Nyní jsem se setkala s Láskou. Jsem naplněna radostí, pokorou a neskonalou vděčností. Ještě jednou děkuji." S láskou Věra
Věra

Činíme dobro

Dělíme se aneb how we share the Love!

12% z veškerého prodeje online programů Cesta Extáze dáváme na charitativní účely:
KILA GOMPA: Projekt na podporu ženského kláštera

Objednávka kapitoly Kdo jsem já?

Chci prožívat vše v plnosti, sytosti a hojnosti!
Chci expandovat do všech svých rovin a hloubek.

Podpora

Potřebuješ s něčím pomoci,
nebo chceš s námi sdílet?

Těší se na tebe Mirka na emailu

info@cestaextaze.cz