Kapitola Ecstatic Wisdom:

Novodobé ženské rituály

Jsem žena, jsem rituál

To podstatné, co nám rituály mohou přinést je podpořit důležité změny v našem životě,
vědomě vzít život do svých rukou a zároveň se propojit s tím, co je nadosobní.
Nauč se dělat ženské rituály sama doma. 

Přechodové rituály

iniciace spojené s ženským tělem – menarché, porod, přechod, zasvěcení do dalších rovin ženství, které si zaslouží oslavu v kruhu žen.

Staré pohanské oslavy

nám poskytují prostor pro to, abychom uctili měnící se přírodu, koloběh života, napojili se na roční období a poděkovali za bohatou úrodu.

Rituály luny

od pradávna hraje měsíc v životě ženy důležitou roli – je spjat s cyklem v těle každé ženy – s menstruací. Jak využít sílu měsíce pro podporu vlastního záměru?

Obsah kapitoly

  • Návody, cvičení, úkoly, nápady, informace a prostě úplně jiný rozměr vlastního života.
  • Dáme Ti veškeré potřebné nástroje, aby sis mohla DOMA udělat krásný rituál. 

Chtěla bys informace o rituálech také v tištěné podobě? Potom se koukni na naši knihu Novodobé ženské rituály.

Kniha Novodobé ženské rituály

Praktická příručka o rituálech pro každý den i pro speciální příležitosti. Rituály nás provází po celou lidskou historii, propojují nás s tím, co je větší než my: život, smrt, cykly přírody, cykly vesmíru, smysl naší cesty životem. V knize najdete praktické rady a návody jak rituály provádět.

Tuto příručku vytvořenou kolektivem novodobých ceremonialistek můžete použít jako inspiraci k sestavení jednoduchých domácích rituálů určených pro rodinu a přátele, i jako základ pro vedení většího veřejného obřadu. Věříme, že vás inspiruje k tomu, abyste zařadili rituály do svého života a zažili díky nim silné, smysluplné a radostné chvíle.

Více informací o knize

Sdílení

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak jsem se náhodou ocitla v Extázi

Krátké sdílení jedné pikantnosti z natáčení Cesty Extáze

autor: Judita Berková

Co říkají

ženy, které jsou na Cestě Extáze?

Krásna, slobodná dýcha z Vás voľnosť nádherná ženskosť, pre mňa ste vílou , ktorá pomáha ženským dušiam prejaviť sa.. ďakujem
Gabriela Ch.
"Myslím, že ten poslední rituál zapracoval, konečně se zrodil asi vztah, jsem po uši zamilovaná a zdá se že je to oboustranné :))) tak děkuji !"
J.
Mila Lili, diky za vse. Citim se obohacena a jaksi nova. Pobyt se skutecne jevil delsi i proto, ze se otviralo tolik ruznych rovin. Postupne, svym tempem tak, aby mi byla dana moznost neco prozit, uvedomit si, vyrust. Citim se nyni celistvejsi, vice podobna svoji prave Podstate. A za to vse citim velikou vdecnost. Osobne se me nejvic dotkla Chalice Well, vnimala jsem ji jako nezmerne srdce pulsujici do celeho sveta. Dulezite pro me bylo i setkani s Ritou, i kdyz tezko dokazu pojmenovat proc. A pak ty 🙂 a tvuj synek Leo lilik 😀 ted kdyz cekam sve prvni, byl to ohromny zazitek sledovat te, tvou trpelivost, tve hranice. Moc dobrych prikladu materstvi kolem sebe nemam a tvuj způsob pece mi prisel prima. Vidim, ze i s malym clovickem se da zit... 😀 Pripominky nemam zadne, program mi prisel vyvazeny, dostatek prostoru pro sebe, ubytovani nadstandardni.
Renata
"Něco tak líbezně krásného se mnou zůstane navždy."
Marika
Cítím opravdu silnou rezonanci s tím, co tady slyším. Mám pocit, jako bych to všechno dávno pradávno věděla, jen jsem na to snad někdy někde zapomněla. Děkuji Lilii za její vědomosti a za to, že to dokáže úžasně podat. A děkuji také své Duši, kterou to sem tolik táhlo 🙂 Už vím, že to byl správný krok. Přeji nám všem extatičkám 🙂 , aby nás tato cesta dovedla k vyléčení. S láskou!
Milena
Aj ja dakujem za sprostredkovanie krasnych zazitkov a posilnenie vnutornej zenskej sily. Zaroven ti dakujem za inspiraciu, si velmi inspirativna a krasna zena.
Magda
"Zdravím Lili, chci moc poděkovat za včerejší mystický večer. Procházím teď nelehkým životním obdobím a včerejší rituály byly úplný balzám na mojí bolavou duši. Znovu jsem objevila silu ženy a její nespoutatelnost! Tak třikrát hurá!!! A tisíckrát děkuji !!!"
Hanka
"Milá Lili, chci ti ještě jednou moc poděkovat za nádherný dar, který jsi mi dala prostřednictvím pouti do Glastonbury. Pro mne se tam odehrálo 2. největší misterium mého života. Tím prvním bylo živé setkán se Smrtí. Nyní jsem se setkala s Láskou. Jsem naplněna radostí, pokorou a neskonalou vděčností. Ještě jednou děkuji." S láskou Věra
Věra

Činíme dobro

Dělíme se aneb how we share the Love!

12% z veškerého prodeje online programů Cesta Extáze dáváme na charitativní účely:
KILA GOMPA: Projekt na podporu ženského kláštera

Objednávka kapitoly:

Jsem žena, jsem rituál

100% spokojenost našich žen
je pro nás samozřejmostí. 

Za svou prací si stojíme.
Buď budeš spokojená a nebo Ti vrátíme peníze.
Na vyzkoušení emočního detoxu máš celý týden!

Chci prožívat vše v plnosti, sytosti a hojnosti!
Chci expandovat do všech svých rovin a hloubek.

Podpora

Potřebuješ s něčím pomoci,
nebo chceš s námi sdílet?

Těší se na tebe Mirka na emailu

info@cestaextaze.cz