Kapitola Ecstatic Wisdom:
Život v extázi - život snů

  • Život točící se okolo dosahování cílů, života podle "dokonalé" šablony (jak by věci měly být) a okolo ordinerních a všedních událostí není život pro Tebe!
  • Ty jsi žena a jako taková jsi vyjímečná!
  •  Žena potřebuje prožívat všechny barvy, chutě a vůně svých dní, žena si zaslouží být milována a cítit vášeň na každém svém kroku, žena je žena a je kouzelná.
  • Nechť je i její život plný kouzel!

Uvolni se a žij!

Už nejsem v napětí
Staré už není a nové ještě také není. Nic nevím. Už nevím. Ještě nevím. Nemám žádné záruky... Tento prostor je snad nejtěžší zkouškou pro nás moderní ženy. Ve chvíli, kdy to pustím, ale doopravdy pustím!, s důvěrou, že vše dopadne nejlépe, začíná téct zlatý déšť.

Extatické hloubky

Už nepotřebuju vše kontrolovat
Ne víc, ale kvalitnější, plněji, chutněji. Přestat se snažit toho dělat TOLIK, ale dělat to s větší hloubkou… Dát do toho všechno a dát svoji plnou pozornost. Kvalita prožitku, radosti a extatické jiskry v životě se znásobí desetkrát a dodají smysluplnou hloubku i těm naprosto “každodenním” prožitkům.

Miluji život

A život miluje mne
Odkládání na dobu neurčitou je jedna z nejvtipnějších lidských vlastností. Rády žijeme v iluzi, že vždy bude nějaké “potom”. Teď je ten nejlepší čas. Než se za sekudnu otočím a ten okamžik zmizí! A pokud úžasně nedokolaný život nabízí příležitost zrovna v tomto okamžiku – to asi znamená, že je právě ten dokonalý.

K čertu se štěstím,
chci žít v Extázi!

Odvážíme se žít jinak?

Garance kvality

100% spokojenost našich žen
je pro nás samozřejmostí. 

Za svou prácí si stojíme. Buď budeš spokojená a nebo Ti vrátíme peníze.
Na vyzkoušení emočního detoxu máš celý týden!

Sdílení

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak jsem se náhodou ocitla v Extázi

Krátké sdílení jedné pikantnosti z natáčení Cesty Extáze

autor: Judita Berková

Co říkají

ženy, které jsou na Cestě Extáze?

Krásna, slobodná dýcha z Vás voľnosť nádherná ženskosť, pre mňa ste vílou , ktorá pomáha ženským dušiam prejaviť sa.. ďakujem
Gabriela Ch.
"Myslím, že ten poslední rituál zapracoval, konečně se zrodil asi vztah, jsem po uši zamilovaná a zdá se že je to oboustranné :))) tak děkuji !"
J.
Mila Lili, diky za vse. Citim se obohacena a jaksi nova. Pobyt se skutecne jevil delsi i proto, ze se otviralo tolik ruznych rovin. Postupne, svym tempem tak, aby mi byla dana moznost neco prozit, uvedomit si, vyrust. Citim se nyni celistvejsi, vice podobna svoji prave Podstate. A za to vse citim velikou vdecnost. Osobne se me nejvic dotkla Chalice Well, vnimala jsem ji jako nezmerne srdce pulsujici do celeho sveta. Dulezite pro me bylo i setkani s Ritou, i kdyz tezko dokazu pojmenovat proc. A pak ty 🙂 a tvuj synek Leo lilik 😀 ted kdyz cekam sve prvni, byl to ohromny zazitek sledovat te, tvou trpelivost, tve hranice. Moc dobrych prikladu materstvi kolem sebe nemam a tvuj způsob pece mi prisel prima. Vidim, ze i s malym clovickem se da zit... 😀 Pripominky nemam zadne, program mi prisel vyvazeny, dostatek prostoru pro sebe, ubytovani nadstandardni.
Renata
"Něco tak líbezně krásného se mnou zůstane navždy."
Marika
Cítím opravdu silnou rezonanci s tím, co tady slyším. Mám pocit, jako bych to všechno dávno pradávno věděla, jen jsem na to snad někdy někde zapomněla. Děkuji Lilii za její vědomosti a za to, že to dokáže úžasně podat. A děkuji také své Duši, kterou to sem tolik táhlo 🙂 Už vím, že to byl správný krok. Přeji nám všem extatičkám 🙂 , aby nás tato cesta dovedla k vyléčení. S láskou!
Milena
Aj ja dakujem za sprostredkovanie krasnych zazitkov a posilnenie vnutornej zenskej sily. Zaroven ti dakujem za inspiraciu, si velmi inspirativna a krasna zena.
Magda
"Zdravím Lili, chci moc poděkovat za včerejší mystický večer. Procházím teď nelehkým životním obdobím a včerejší rituály byly úplný balzám na mojí bolavou duši. Znovu jsem objevila silu ženy a její nespoutatelnost! Tak třikrát hurá!!! A tisíckrát děkuji !!!"
Hanka
"Milá Lili, chci ti ještě jednou moc poděkovat za nádherný dar, který jsi mi dala prostřednictvím pouti do Glastonbury. Pro mne se tam odehrálo 2. největší misterium mého života. Tím prvním bylo živé setkán se Smrtí. Nyní jsem se setkala s Láskou. Jsem naplněna radostí, pokorou a neskonalou vděčností. Ještě jednou děkuji." S láskou Věra
Věra

Činíme dobro - Dáváme dál

Dělíme se aneb how we share the Love!

12 % z veškerého prodeje online programů Cesty Extáze dáváme na charitativní účely:
KILA GOMPA: Projekt na podporu ženského kláštera a další projekty...

Uvolni se a dostávej

Chci žít extaticky

Chci prožívat vše v plnosti, sytosti a hojnosti!
Chci expandovat do všech svých rovin a hloubek.

Podpora

Potřebuješ s něčím pomoci,
nebo chceš s námi sdílet?

Těší se na tebe Mirka na emailu

info@cestaextaze.cz