Videa Cesty Extáze zdarma

Zimní slunovrat: Původ a kořeny Vánoc

Volala Vás někdy poušť? Mě si Sahara zavolala vloni na podzim a díky putování Saharou jsem zažila nejhlubší periodu sebereflexe v životě.

 

Feminismus a mateřské hodnoty

 

Nedávno jsem měla možnost navštívit s Isabelkou exotický Zanzibar. Byla to úžasná cesta a já jsem mimo jiné zjišťovala, jak na Zanzibaru ženy rodí. Poslechněte si, co jsem se dozvěděla od domorodé porodní asistentky, jaké zvyklosti na Zanzinaru panují, co je odlišné oproti naší kultuře, a kde se můžeme nechat inspirovat.

 

Co nám může přinést temnota? Jaké dary můžeme vytěžit z temných obdobích v našich životech? V tomto období je prostor podívat se na to, co je opravdu tvoje a co už dosloužilo a můžeš pustit dál. Přijatá temnota může být totiž velmi sladká!

 

Women’s Talks with Lilia Khousnoutdinová

Co dělat o v období, kdy se naše realita začne rozpadat na milion kousků? Jak si poradit se strachem ve chvíli, kdy odcházejí veškeré jistoty? Zůstáváme raději ve svých nefunkčních komfortních zónách nebo se vydáváme prozkoumávat místa, kde se dějí zázraky?

 

Imbolc - příležitost k očistě

"Jí se to říká", ona se má líp, má lepší podmínky, možnosti, lidi okolo sebe, více peněz, více ... než JÁ. Také to tak někdy cítíš? Tak je tohle video přesně pro tebe

Varanasi - smrt a láska. Jak jsem zakusila posvátnou sexualitu ...

Připadá Vám, že "THE SECRET" nefunguje na 100%? Podívej se na naše nové video:

JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT

(dárek Cesty Extáze ke svátku Yule)


Vánoce v Extázi a náš vánoční dárek pro Vás! Podívejte se na to, jak to občas vypadá:

BEHIND THE SCENES OF ECSTATIC WISDOM


Cesta Extáze slaví narozeniny! 

Přeji krasný den a oběma vám s Lili mooooc děkuju za užasný program Cesty Extaze! Jsem teprve na extatickém začátku, zatím jsem ještě všechna videa neprošla (i když bych si nejraději pustila všechno najednou! :-)), ale je to úžasné - inspirace, hloubka sdílení a pravdivost...úplně mě to vtahuje a posunuje do nových rovin. A takový kontrast oproti mému dosavadnímu vnímání věci v Cambridge, během mého dost výkonu-orientovaného studia... Prostě nádhera! Moc se těším až půjdu dál a dál a posílám veliké díky a vděčnost vám oběma! :-)
Andrea

ECSTATIC MIND:

Má realita odráží přesně to, jak přemýšlím

KNĚŽKA BOHYNĚ:

Nahlédni s námi do mystérií ženské spirituality

Existují určité věci, které ženy nemohou dostat od mužů... SESTERSTVÍ

(dárek Cesty Extáze ke svátku Mabon)

Mabon/Podzimní rovnodennost - Rozhovor Cesty Extáze s Irenou Bartošovou:

JE JEDNO KOLIK TI JE LET, ŽIVOT JE KRÁSNÝ! FRESH MENOPAUZA

Litha/Letní slunovrat - Jak si vyjet novou dálnici pro více Extáze

ECSTATIC BODY:

Mé tělo, můj chrám (jóga, tanec a extáze v těle)

ECSTATIC MONEY:

Jsem placena za svou vášeň

Zdravím krásné ženy, cítím hluboký vděk, za všechny informace, které jsem se dozvěděla v tomhle online programu. Pro mě to bylo obrovským přínosem. Vytvořila jsem si pozitivní vztah k menstruaci, dozvěděla jsem se zajímavé informace o porodu. Začala jsem praktikovat rituály (zatím sama) a mám z toho obrovskou radost. Začínám si konečně uvědomovat o čem ten život je. Cítím, že chci roztáhnout svá křídla a začít žít svůj život v Extázi. Děkuji za vše s Láskou Kari​"
Kari

ECSTATIC FASHION:

Být svým vlastním Fashion Guru

Ukázka z video-programu

EMOČNÍ DETOX/KAPITOLA SMUTEK

Děkuji moc za krásná, jemná, hluboká videa ... :-) Nádhera. Velmi inspirující. Sama jsem ještě nerodila a tak je tu pro mně mnoho nového a zajímavého. ;-) Krásně to doplnilo DVD "Porod jak jej známe" - které mi přišlo jako bonus a dáreček zrovna ve chvíli, kdy mě to moc potěšilo a udělalo velkou radost. Moc děkuju. :-) Moc děkuji Lilii za osobní hluboká sdílení. Sama jsem na cestě tantra jógy pro ženy, Mohendžodáro a proto jsem zvolila tento program a úžasné. Extáze. ;-) Pro ještě větší prohloubení.
Dana Anastázie

Videa pokračování: jedeme dál!

Jak na osobní útoky a pomluvy I

Jak na osobní útoky a pomluvy II

Být v dnešní době single? Jak to zvládnu?

Život není obyčejný!

Život je extatický!

Nauč se udělat z každého okamžiku života

posvátný moment plný síly a vášně!

 

Jsem moc šťastná, že jsem se rozhodla jít touto cestou. Tolik odvahy, osobní odpovědnosti, kreativity a vášně, co teď žiji, jsem si nedokázala ani ve snu představit. S láskou a vděčnosti k tobě Lili, jsi výjimečná a inspirující žena se vším všudy! Moc děkuji! Zároveň Ti chci poděkovat za krásný osobní dopis podporující moji Cestu Extáze. Velmi mě to dojalo.
Katka

Videa pokračování: jedeme dál!

Jak nebýt na vše sama?

Jak nebýt na vše sama (pokračování)

Inspirace (nejen) z Bhútánu

Ucelený video program,

který Tě krok za krokem povede k životu v plnosti a hlubšímu prožívání sama sebe,

je zde:

Milá Lili, děkuji Ti za online program Cesta Extáze a sobě za to, že jsem se do něj přihlásila. Shodou okolností ke mně přišel právě v době, kdy jsem začala zjišťovat (pokolikáté v životě už?), že pro ženu je nejdůležitější znát sebe, vědět kdo je a kam směřuje, mít se ráda taková jaká je a nebát se projevit svou přirozenost, umět postavit se sama za sebe a mít se na prvním místě. Tvůj program mi definitivně otevřel oči. Líbí se mi, jak je program koncipován, tj. začít u těla a postupně přejít k rituálům a duchovnější práci. Myslím si, že právě tělo je ten pevný základ, na kterém je třeba stavět, tam je ten zdroj síly, důvěry, uvědomění a sebejistoty. Přeji krásné předvánoční dny a ještě jednou děkuji. S pozdravem, Eva Ch.
Eva

Inspirace (nejen) z Bhútánu

pokračování

VLČÍ ŽENY EXISTUJÍ

Moje video z programu La Que Sabe (www.laqs.eu) Téma: JSEM NA OSTATNÍ MOC A JE TO V POŘÁDKU

Ženské tělo: Jeho moudrost a mýty 

Kolem ženského těla a obzvlášť jeho reprodukčního systému koluje nespočet mýtů. Od první menstruace, přes sexuální prožitky až po porod a mateřství jsme jako ženy neustále vystavované předsudkům, nerealistickým představám, nesplnitelným požadavkům a dezinformacím. O mnohých prožitcích související s těmito tématy je stále ještě tabu mluvit nahlas. Přijďte se pravdivě podívat na příběh našeho ženského těla a vstoupit do území za hranice vašich vlastních a společenských tabu, abychom mohly uctít vlastní tělo v jeho plné podstatě.
 
0
Žen fandí Cestě Extáze