SLAVÍME NAROZENINY!
Všechny programy* se slevou 50 % po zadání promokódu NAROZENINY50
* sleva se vztahuje na základní varianty programů bez šperků a dárků. Akce platí  od 16.6.2023 - 26.6.2023

Jsem žena, jsem Evropa – Anna Honzáková

V roce 1902 byla první českou promovanou lékařkou u nás. Život zasvětila profesi praktické lékařky a gynekoložky. Založila soukromou gynekologickou ordinaci, nemajetným pacientkám poskytovala péči zdarma. Propagovala antikoncepci a plánované rodičovství. Bojovala za větší uplatnění žen ve společnosti.

Lenny Trčková, moderátorka, dramaturgyně, holistická koučka a poradkyně spirituálního rozvoje ztvárnila Annu Honzákovou

V článku Marie Claire naleznete rozhovor s Lenny a zároveň i více odhalí o Anně Honzákové.

https://www.marieclaire.cz/jsem-zena-jsem-evropa-lenny-trckova-se-predstavila-jako-prulomova-lekarka-anna-honzakova

 

Ženy, které tvořily historii Evropy.

Nasajte inspirativní atmosféru z jedinečných fotografií výjimečných žen oživujících příběhy význačných Češek a Evropanek od dávné historie po současnost. Seznamte se s postavami minulých dob a prožijte s nimi znovu jejich cestu nabitou ženskou silou a nezdolným odhodláním.

Jmenuji se Lilia Khousnoutdinova a kalendářními měsíci roku 2021 vás provedu jako Evropa. Představuji řeckou mytologickou postavu a zároveň kontinent, který je naším domovem. Seznámím vás s hrdinkami, jejichž životní osudy zanechaly v historii lidstva nesmazatelnou stopu.

Které úspěšné ženy současnosti jim propůjčily svou tvář? Gabriela Partyšová jako svatá Ludmila, Sharlota jako Matylda z Canossy, Mariana Prachařová jako svatá Anežka Česká, Kateřina Sokolová jako Artemisia Gentileschi, Patricie Pagáčová jako Julianna Géczy, Lenny Trčková jako Anna Honzáková, Vlastina Svátková jako Teréza Nováková, Bára Nesvadbová jako Marie Stopes, Olga Lounová jako Irena Sendlerowa, Taťána Gregor Brzobohatá jako Bertha von Suttner, Lucie van Koten jako Tamara de Lempicka a Anna Polívková jako Věra Čáslavská. Těmto úžasným ženám patří velké poděkování.

Poselství projektu Jsem žena, jsem bohyně, o kterém si můžete přečíst ve stejnojmenné knize vycházející na podzim 2020, se dále rozvíjí ve volném pokračování nazvaném Jsem žena, jsem Evropa.

více naleznete zde : https://www.ecstatictravel.com/-jsembohyne/